اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

2. آذر 1396 - 12:58   |   کد مطلب: 27482
کارشناس تبلیغات اسلامی تویسرکان عنوان کرد:
برگزاری ۸۲ جلسه روخوانی قرآن کریم در تویسرکان
کارشناس تبلیغات اسلامی تویسرکان از برگزاری ۸۲ جلسه روخوانی قرآن کریم در مساجد این شهرستان طی دهه آخر ماه صفر خبر داد. ‏‎ ‎

به گزارش صبح الوند به نقل از مهر، محمد افشاری ظهر چهارشنبه در جمع روحانیان گفت: تبلیغات اسلامی تویسرکان طی دهه آخر ماه صفر برای انس بیشتر با کلام الله مجید و بهره مندی از تأثیر آیات نورانی این کتاب مقدس در زندگی روزمره، هر روز با هماهنگی مبلغین اعزامی به نقاط مختلف شهرستان یک جلسه مجزا روخوانی قرآن مجید در مساجد محل تبلیغ مبلغین برگزار کرد که مورد استقبال مردم عزادار و مومن قرار گرفت.

وی ادامه داد: مبلغین ۵۵ جلسه و مبلغات ۲۷جلسه روخوانی قرآن کریم را در اماکن تبلیغی انجام دادند.

افشاری عنوان کرد: با هماهنگی روحانیون طرح هجرت و مستقر جلسات روخوانی قرآن کریم با دقت در معانی در طول سال در مساجد محل تبلیغ این مبلغین برپاست.

سرپرست تبلیغات اسلامی تویسرکان نیز گفت: در ایام تبلیغی دهه آخر صفر، بیش از یک هزار و ۲۱۸ جلسه نماز جماعت به همت روحانیون شبکه تبلیغ تویسرکان اقامه شد.

حجت‌الاسلام علی کاروند اظهار داشت: اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان هر ساله در ایام تبلیغی با توجه به ضرورت زیرپوشش قرار دادن تمامی مناطق روستایی، شهری و مراکز آموزشی و ادارات و نهادها در طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و دینی و لزوم حضور مبلغان و مبلغات برنامه‌هایی را اجرا می‌کند.

وی با اشاره به اعزام ۷۰ مبلغ بومی و غیربومی در دهه آخر صفر به نقاط مختلف شهرستان تویسرکان، بیان کرد: در این ایام مبلغین با حضور در مساجد و نمازخانه های محل تبلیغ یک هزار و ۲۱۸ جلسه اقامه نماز جماعت در مراکز آموزشی، مساجد، هیئات مذهبی و ادارات و نهادها در سطح شهر و روستا برگزار کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان