اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

26. تير 1397 - 13:49   |   کد مطلب: 29610
شورای اسلامی شهر تویسرکان که با استعفای 6 نفر از هفت عضو خود در آستانه انحلال قرار گرفته بود، روز گذشته فعالیت خود را دوباره آغاز کرد.
شورای تویسرکان

به گزارش صبح الوند، رئیس شورای اسلامی شهر تویسرکان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اعلام این خبر اظهار کرد: اعضای شورای شهر تویسرکان روز جمعه 22 تیرماه در نشستی با حضور امام جمعه، فرماندار و نماینده تویسرکان به منظور رفع مشکلات شرکت کردند.

مسعود حمیدیان با اشاره به وجود برخی اختلافات داخلی در بین اعضای شورا افزود: روز گذشته مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری همدان در نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات شورای شهر تویسرکان با حضور امام جمعه و فرماندار تویسرکان و اعضای شورای شهر حاضر و پس از بررسی نهایی مقرر شد شورا با همدلی و تعامل بیشتر و خودداری از دامن زدن به اختلافات ضروری فعالیت خود را از سر گیرند.

وی با اشاره به برگزاری جلسه داخلی شورای شهر تویسرکان با حضور امام جمعه شهرستان گفت: رأی‌گیری رسمی به منظور انتخاب ترکیب داخلی اعضای شورا انجام شد و مسعود حمیدیان به عنوان رئیس جدید شورا و نماینده شورا در کمیسیون معاملات، علی باقری به عنوان نماینده شورا در شورای شهرستان و خزانه‌دار، فتانه شاه‌محمدی به عنوان نایب رئیس شورا، محمد شاهرخی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده 100 و نماینده شورا در نظام وظیفه و مازیار عبدی به عنوان سخنگوی جدید شورا همگی با کسب 6 رأی برگزیده شدند.

پس از برگزار نشدن جلسات شورای شهر تویسرکان با حضور همه اعضا و به صورت منظم و استعفای 6 نفر از اعضای شورا، احتمال انحلال شورای شهر تویسرکان قوت گرفته بود اما این شورا دوباره فعالیت خود را از سر گرفت.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان