اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

9. اسفند 1396 - 13:30   |   کد مطلب: 28799
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان
کمک 11 میلیاردی کمیته امداد همدان جهت تامین مسکن خانواده های تحت پوشش
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان بیان کرد: دو هزار و 849 مورد ساخت، خرید، بازسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویی بااعتبار 11 میلیارد و 303 میلیون تومان در ده‌ماهه سال جاری باهمت کمیته امداد استان همدان انجام‌شده است.
کمک 11 میلیاردی کمیته امداد همدان جهت تامین مسکن خانواده های تحت پوشش

به گزارش صبح الوند،  محمود فیضی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان بیان کرد: دو هزار و 849 مورد ساخت، خرید، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویی بااعتبار 11 میلیارد و 303 میلیون تومان در ده‌ماهه سال جاری باهمت کمیته امداد استان همدان انجام‌شده است.

 

وی بابیان اینکه تمامی مددجویان به سرپناهی امن و ایمن برای ادامه زندگی نیاز دارند، گفت: از ابتدای سال جاری 92 واحد مسکن مددجویی شهری با هزینه دو میلیارد و 207 میلیون تومان ساخته و خریداری‌شده است.

 

فیضی ادامه داد: بازسازی و مقاوم‌سازی 332 مسکن مددجویی روستایی بااعتبار پنج میلیارد و 635 میلیون تومان از دیگر فعالیت‌های کمیته امداد استان همدان در سال جاری بوده است که تا انتهای سال جاری به 360 مورد افزایش می‌یابد.

 

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه دو هزار و 425 مورد تعمیر و بازسازی مسکن مددجویان شهری و روستایی بااعتبار سه میلیارد و 460 میلیون تومان انجام‌شده است، گفت: تا پایان سال جاری تعمیر 275 منزل مددجویی دیگر نیز به پایان می‌رسد.

 

وی با یادآوری اینکه 11 میلیارد و 303 میلیون تومان برای مسکن مددجویان همدانی در سال جاری پرداخت‌شده است، گفت: چهار میلیارد و 159 میلیون تومان از محل منابع دولتی، دو میلیارد و 307 میلیون تومان از صدقات و زکات جمع‌آوری‌شده، یک میلیارد و 762 میلیون تومان از تسهیلات قرض‌الحسنه صندوق امداد ولایت و دیگر بانک‌های عامل و سه میلیارد و 74 میلیون تومان نیز آورده مددجویان و خیران بوده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان