اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

13. آذر 1397 - 13:29   |   کد مطلب: 30250
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان :
کمک 13/5میلیارد تومانی حامیان همدانی به ایتام و محسنین
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: خیران نیکوکار همدانی 13میلیارد و 500 میلیون تومان در 8 ‌ماهه نخست سال 97 به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با 52 درصد رشد همراه بوده است.
حامیان همدانی

به گزارش صبح الوند، جمشید محمدی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان در توضیح طرح‌های اکرام ایتام و محسنین گفت: طرح اکرام ایتام مختص کودکانی است که پدر خود را ازدست‌داده‌اند و طرح محسنین مربوط به کودکانی است که یا پدر و مادر آن‌ها از یکدیگر جداشده و تحت سرپرستی مادر می‌باشند و یا پدر در قید حیات است، اما به دلیل بیماری قادر به تأمین معاش خانواده نیست.

 

وی در ادامه بابیان اینکه تشخیص نیازمند بودن خانواده‌ها توسط کارشناسان کمیته امداد انجام می‌شود، گفت: خیران نیکوکار همدانی 13میلیارد و 500 میلیون تومان در 8ماهه نخست سال 97 به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: 27 هزار و 445حامی از سه هزار و 779 فرزند یتیم و سه هزار و 107 فرزند محسنین حمایت می‌کنند و در 8 ماهه نخست سال جاری13 میلیارد و 500 میلیون تومان با استفاده از شناسه مخصوص هر یتیم و فرزند محسنین به‌حساب کودکان معنوی خود واریز کرده‌اند.

 

وی در ادامه بابیان اینکه در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، فرد خیر می‌تواند حامی تعدادی از این کودکان شود، گفت: فرد حامی بایستی ماهیانه حداقل 30 هزار تومان به‌حساب هر یک از کودکان تحت حمایت خود واریز کند و پس از سه ماه پرداخت متوالی می‌تواند با هماهنگی کمیته امداد کودک تحت حمایت خود را ملاقات کند.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان میانگین کمک به هر یتیم و فرزند محسنین را 53 هزار تومان عنوان کرد که ماهیانه به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود.

 

محمدی همچنین با اشاره به اینکه در 8‌ماهه اول سال گذشته 8 میلیارد و 800 میلیون تومان به فرزندان محسنین و ایتام تحت حمایت کمیته امداد همدان پرداخت‌شده است، ادامه داد: امسال کمک‌ها با 52 درصد رشد همراه بوده است.

انتهای پیام

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان