اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

29. آبان 1397 - 11:38   |   کد مطلب: 30182
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان:
خدمت به بیش از 4 هزار مددجوی کمیته امداد در هفت ماهه سال جاری
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: چهار هزار و 30 مورد خدمت به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان همدان در هفت‌ماهه اول سال 97 ارائه‌شده است.

به گزارش صبح الوند، علی بحیرایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان، بیان کرد: چهار هزار و 30 مورد خدمت به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان همدان در هفت‌ماهه اول سال 97 ارائه‌شده است.

 

وی بابیان اینکه یک میلیارد و 64 میلیون تومان تسهیلات کارگشایی به 404 نفر از مددجویان مناطق محروم از ابتدای امسال ارائه‌شده است، گفت: 79 میلیون تومان نیز کمک موردی به هزار و 416 نیازمند پرداخت‌شده است.

 

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: ارائه 95 مورد کمک‌هزینه خرید لوازم ضروری به مبلغ 17 میلیون تومان و کمک به تهیه جهیزیه 77 نوعروس پشت نوبت که در این زمینه نیز بیش از 192 میلیون تومان هزینه پرداخت‌شده است تا زندگی مشترک خود را آغاز کنند از دیگر خدمات این حوزه به مددجویان مناطق محروم تحت حمایت بوده است.

 

بحیرایی ادامه داد: هفت نفر از مددجویان تحت حمایت از معافیت سربازی، چهار نفر از کاهش تعرفه و 16 نفر از انتقال محل خدمت به نزدیک‌ترین پایگاه محل سکونت خود بهره‌مند شده‌اند.

وی همچنین با اشاره به اینکه از ابتدای امسال 170 خانوار از انشعابات برق، آب، گاز، فاضلاب و پروانه ساختمانی در مناطق محروم بهره‌مند شده‌اند، گفت: هزار و 835 مورد کمک دانش‌آموزی در قالب خرید کیف و لوازم‌التحریر و کتاب درسی نیز ارائه‌شده است.

انتهای پیام

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان