اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

26. فروردين 1398 - 13:50   |   کد مطلب: 30889
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان:
اعطای بیش از 320 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان استان همدان
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: 320 میلیارد و 156 میلیون ریال تسهیلات در قالب 7060 وام به مددجویان و نیازمندان استان همدان از ابتدای سال جاری ارائه‌شده است

به گزارش صبح الوند، کرمی بابیان اینکه 662 مورد تسهیلات مسکن به مبلغ 44 میلیارد و 650 میلیون ریال در 12 ماهه سال 97 پرداخت‌شده است، گفت: 128 میلیارد و 319 میلیون ریال تسهیلات اشتغال و خودکفایی در قالب 1191 مورد نیز به مددجویان پرداخت‌شده است.

 

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در ادامه همچنین به پرداخت 5126 مورد تسهیلات حمایتی در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز 142 میلیارد و 597 میلیون ریال هزینه شده است.

 

کرمی گفت: 18 مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق، به مبلغ 550 میلیون ریال نیز از خدمات دیگر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان به نیازمندان و مددجویان بوده است.

 

وی در ادامه همچنین گفت: 16 مورد تسهیلات خیران امداد با هزینه 710 میلیون ریال و 47 مورد تسهیلات ودیعه مسکن به مبلغ 3 میلیارد و 330 میلیون ریال از دیگر پرداختی های سال 97 بوده است.

 

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان با اشاره به اینکه با تلاش مدیران کمیته امداد و همت خیران استان همدان در ردیف استان‌های برتر در پرداخت تسهیلات به نیازمندان قرارگرفته‌ایم، گفت: وام‌های پرداختی بدون سود و با کارمزد دو درصد پرداخت می‌شود و ضمانت آسان و بازپرداخت طولانی‌مدت اقساط یکی دیگر از ویژگی‌های این صندوق در رفع مشکل نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.

 

مسعود کرمی در ادامه افزود: خیران و نیکوکاران گرامی و مردم خوب استان می‌توانند با افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت استان واقع در خیابان شریعتی بالاتر از مسجد حاج احمد و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستان‌ها در گره‌گشایی از مشکل نیازمندان استان با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه سهیم باشند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان