اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. خرداد 1398 - 13:22   |   کد مطلب: 31097
از ابتدای ماه مبارک رمضان تا به امروز
2800 حامی در استان همدان جذب‌شده‌اند
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 2800 نفر از نیکوکاران، حمایت 2804 نفر از ایتام و فرزندان محسنین همدانی را به عهده گرفته‌اند.

به گزارش صبح الوند، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: هم‌زمان با برگزاری جشن رمضان، مراسم لیالی قدر و برپایی پایگاه ثبت‌نام حمایت از کودکان ایتام و محسنین در سطح استان 2800 نفر از نیکوکاران حمایت 2804 نفر از ایتام و فرزندان محسنین را به عهده گرفته‌اند.

 

وی با اشاره به نیازمندی‌های ایتام و فرزندان محسنین افزود: امیدواریم با حمایت بیش‌ازپیش حامیان برخی از مشکلات معیشتی، تحصیلی، درمانی و دیگر نیازهای ضروری زندگی آن‌ها مرتفع شود.

ترکمانه به استقبال مردم همدان از طرح اکرام و محسنین در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: 2800 نیکوکار با مراجعه به پایگاه‌های این نهاد حمایت از 2804 کودک مشمول این طرح را پذیرفته‌اند که از این تعداد 1474 کودک طرح اکرام ایتام و 1330 کودک مربوط به طرح محسنین بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان سرانه واریزی حامیان در ماه به کودکان موردحمایت اشاره کرد و گفت: سرانه دریافتی هر کودک یتیم از طرف حامیان 340 هزار تومان و سرانه طرح محسنین 187 هزار تومان است.

وی به تداوم اجرای طرح اکرام و ایتام در طول ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: متقاضیان طرح اکرام می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد و یا از طریق سایت www.Emdad.ir نسبت به پذیرش و حمایت مادی از کودکان یتیم در طرح اکرام و کودکان نیازمند با سرپرست بیمار و ناتوان در طرح محسنین شرکت نمایند.
انتهای پیام

دیدگاه شما