اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

26. بهمن 1396 - 23:32   |   کد مطلب: 28632
فرمانده سپاه انصار الحسین(ع) همدان با بیان اینکه امسال مردم همدان نیز مانند سایر استان‌ها در راهپیمایی 22 بهمن پرشور شرکت کردند، گفت: امسال حضور مردم همدان در راهپيمايي 22 بهمن با افزايش 25 درصدي مواجه بود.

به گزارش صبح الوند، سردار مظاهر مجیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در خصوص «راهپیمایی تماشایی 22 بهمن» در کشور اظهار کرد: مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن لبیک خود را به رهنمودهای مقام معظم دادند و حمایت خود را از انقلاب و آرمان‌های نظام ابراز داشتند.

وی با بیان اینکه امسال مردم همدان نیز مانند سایر استان‌ها در راهپیمایی 22 بهمن  پرشور شرکت کردند، افزود: امسال حضور مردم همدان در راهپیمایی 22 بهمن با افزایش 25 درصدی مواجه بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه دشمن از قبل برای ایجاد مشکل در کشور تحرکاتی داشت؛ یادآور شد: همدان در تمام موارد توانست جواب کوبنده‌ای به دشمن دهد.

وی ادامه داد: با فداکاری‌ تیپ انصارالحسین(ع) جواب تکفیری‌ها در نوار مرزی داده شد و طراحی مرموزانه‌ آنها برای ایجاد مشکل در کشور و کمرنگ کردن حضور مردم در راهپمایی 22 بهمن در برخی شهرها نقش بر آب شود.

سردارمجیدی افزود: سربازان نظام توانستند مردانه و هنرمندانه با ایستادگی در مقابل تکفیری‌ها تعدادی از آنها را دستگیر و تعدادی را نیز به درک واصل کنند.

وی با بیان اینکه مردم با حضور پررنگ خود یکبار دیگر در رفراندوم تاریخی آری به جمهوری اسلامی شرکت کردند، خاطرنشان کرد: این حضور چشمگیر مشت محکم بر دهان کسانی بود که مدعی بودند مردم از نظام جدا شده‌اند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به اینکه باید خاضعانه از مردم به خاطر حضور گسترده آنها تشکر کرد گفت: باید از مقام معظم رهبری نیز به خاطر خلق چنین حماسه باشکوهی که چشم جهانیان را به خود خیره داشت، تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی این پیام را به مسئولین گوشزد کرد که باید به امور آنها رسیدگی شود، خاطرنشان کرد: خواسته اقتصادی مردم باید مد نظر ویژه مسئولان باشد.

سردارمجیدی با اشاره به دست‌نوشته‌های راهپیمایی 22 بهمن با مضمون «ما به خاطر آرمان‌های نظام و ولایت فقیه حضور پیدا کرده‌ایم» ادامه داد: در بخشی دیگر از خواسته‌ها حل سریع مشکلات مطرح شده بود که باید مسئولان کشوری و استانی با توان در این عرصه وارد عمل شوند.

وی با بیان اینکه با مدیریت انقلابی و روحیه جهاد و شهادت؛ مشکلات کشور رفع می‌شود، خاطرنشان کرد: معتقدیم با همیاری مردم و مسئولان مشکل لاینحل در کشور وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما