اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

27. شهريور 1396 - 20:40   |   کد مطلب: 26666
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: در حال حاضر تمامی رفتارهای ما از سوی دوستان و دشمنانمان زیر ذره‌بین قرار دارد و از این روست که دشمنان به دنبال گرفتن بهانه از ما هستند تا به ما ضربه بزنند

به گزارش صبح الوند به نقل از تسنیم, سردار مظاهر مجیدی ظهر امروز در جمع روحانیون شاغل در سپاه همدان اظهار داشت: اینکه توانسته‎اید به عنوان روحانی در سپاه خدمت کنید توفیقی است که شامل حال شما شده بنابراین قدر خود را بدانید.

وی با تاکید براینکه برای کسب چنین توفیقی باید شاکر باشیم افزود: لذت خدمت در سپاه تاحدی است که برخی از پاسداران که بازنشسته می‌شوند می‌گویند بروید قدر خودتان را بدانید و از لحظاتی که در سپاه هستید استفاده کنید.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گفت: در حال حاضر تمامی رفتارهای ما از سوی دوستان و دشمنانمان زیر ذره‌بین قرار دارد و از این روست که دشمنان به دنبال گرفتن بهانه از ما هستند تا به نظام ضربه بزنند و دوستانمان نیز اگر ما کار خوبی انجام دهیم امیدوار می‌شوند.

وی  با تشریح جایگاه نقش روحانیون در نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان عنوان کرد: سربازان دست ما امانت هستند به همین دلیل رفتار ما با آنها بسیار اهمیت دارد پس باید برای ایجاد رفتار درست در آنها و رفع مشکلاتشان برنامه‌ریزی کرد.

مجیدی افزود: از شما روحانیون می‌خواهم بخشی از وقت خود را صرف معاشرت با سربازان و پاسداران کنید و جویای حالشان شوید چرا که اینکار اثر بسیار خوبی در افراد دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما