اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

2. آذر 1396 - 19:00   |   کد مطلب: 27487
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:
شهید همدانی با ‌تشکیل بسیج وطنی سوریه را نجات داد
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: ‌شهید همدانی با ‌تشکیل بسیج وطنی سوریه را نجات داد.

به گزارش صبح الوند به نقل از تسنیم، سردار مظاهر مجیدی ظهر امروز در مجمع بسیج هنرمندان همدان با اشاره به پیروزی‌های اخیر رزمندگان در جبهه مقاومت و اعلام خبر نابودی حاکمیت داعش در منطقه اظهار داشت:  اگر نبود رشادت‌ها و جانفشانی رزمندگان و شهدای مدافع حرم این پیروزی نصیب ما نمی‌شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) با تشریح نقش شهید همدانی در تشکیل بسیج وطنی در جبهه مقاومت و برکات آن در منطقه گفت: این اقدام شهید همدانی سبب شد  درست در هنگامی که 95 درصد یک کشور در تسخیر گروه‌های تکفیری قرار داشت رفته رفته  با حضور گروه‌های مردمی آزاد شود.

وی با تاکید براینکه اگر می‌خواهیم در کارها موفق شویم باید به رهبری ایمان داشته و از ایشان تبعیت کنیم تصریح کرد:  برخی  افراد حرف ایشان را شنیده و حتی در جامعه بیان  می‌کنند اما چون در عمل تبعیت واقعی ندارند در کارها موفق نمی‌شوند.

فرمانده ارشد بسیج در  همدان با بیان اینکه رئیس جمهور روسیه پس از چند دیدار با مقام معظم رهبری تیم در روسیه برای تجزیه و  تحلیل سخنان رهبری تشکیل داده و در میدان عمل  سخنان رهبر ما را اجرا می‌کند گفت: مشکل ما در اقتصاد مقاومتی و فرهنگ  این است که ایمان قلبی برای تبعیت از فرامین رهبری نداریم.

وی با اشاره به اینکه باید به خودمان برگردیم و با یقین رهنمودهای رهبری را جامه عمل بپوشانیم تاکید کرد: رمز موفقیت ما تبعیت از مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما