اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. ارديبهشت 1396 - 14:39   |   کد مطلب: 24786
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد همدان خبر داد:
پرداخت 327 میلیارد ریال وام اشتغال در سال گذشته
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان از پرداخت 327 میلیارد و 503 میلیون ریال وام خودکفایی اشتغال به مددجویان کمیته امداد در سال گذشته خبر داد.
پرداخت 327 میلیارد ریال وام اشتغال در سال گذشته

به گزارش صبح الوند، قاسم یارمحمدی در گفت و گو با خبرنگار صبح الوند اظهار کرد:  در 12 ماه سال گذشته 3 هزار و 231 مورد وام خودکفایی به مبلغ 327 میلیارد و 503 میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد استان همدان پرداخت شده است.

 

وی افزود: هدف از پرداخت این وام ها ایجاد اشتغال برای مددجویان زیرپوشش و توانمندسازی اقتصادی این افراد است که توسط کمیته امداد پرداخت می شود.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه تعداد وام های خوداشتغالی مددجویان در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال 94 کاهش داشته است گفت: در سال 95، سه هزار و 231 مورد وام به مبلغ 327 میلیارد و 503 میلیون ریال به افراد زیرپوشش و متقاضی پرداخت شده در حالی که در سال 94 در مجموع سه هزار و 927 مورد وام به مبلغ 325 میلیارد و 551 میلیون ریال پرداخت شده است.

 

یارمحمدی در خصوص برنامه امسال این نهاد برای پرداخت وام های خودکفایی نیز خاطرنشان کرد: به مانند سالهای گذشته این وام ها نسبت به متقاضی پرداخت می شود و با توجه ویژه در خصوص اشتغال فرزندان مددجویان یا فارغ التحصیلان دانشگاهی در حال  مذاکره و پیگیری با بانک های عامل برای افزایش سهم تسهیلات قرض الحسنه هستیم.

 

وی با اشاره به بیشترین بهره وام های خودکفایی در شهرستان های استان نیز بیان کرد: شهرستان ملایر با 401 مورد پرداخت وام خودکفایی در سال گذشته با مبلغ 36 میلیارد و 679 میلیون ریال توانسته در زمینه خدمات و دامپروری بیشترین وام خودکفایی را در استان دریافت کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان