اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

15. آذر 1397 - 12:18   |   کد مطلب: 30263
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر با بیان اینکه بی احتیاطی مالک در منزل مسکونی واقع در خیابان شهید رجایی حادثه آفرید، گفت: طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه ۱۲۵، آتش سوزی منزلی واقع در خیابان شهید رجایی گزارش شد.

به گزارش صبح الوند، وحید جوادی در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: به محض اطلاع سریعاً یک دستگاه خودروی سنگین همراه آتشنشانان با تجهیزات کامل به محل اعزام شد و آتش نشانان پس از  رسیدن با رعایت اصول ایمنی ابتدا به قطع گاز و برق ساختمان مورد نظر اقدام کردند.

وی اظهارکرد: مأموران اتش نشان سپس با استفاده از دو بند شیلنگ مخصوص و آب تحت فشار  و یک دستگاه کپسولco2  اقدام به اطفای حریق کردند و خوشبختانه در این حادثه به کسی صدمه جانی وارد نشد.

جوادی خاطرنشان کرد: در این حادثه بی احتیاطی و اتصالی سه راهی برق و گرم شدن آن به خاطرگرفتن بار اضافی جهت استفاده چندین مورد باعث صدمه مالی  به مالک شد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر در ادامه به بروز حریق در اغذیه فروشی واقع در خیابان سعدی اشاره کرد و افزود: طی تماس تلفنی با مرکز سامانه ۱۲۵ بروز آتش سوزی در مغازه اغذیه فروشی در خیابان سعدی گزارش شد که به محض اطلاع یک دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به محل اعزام شد.

وی اظهارکرد: آتش نشانان به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی و از جلوگیری از صدمه جانی به افراد تجمع شده، ابتدا افراد را به دور از محل حریق هدایت و سپس اقدام به اطفا حریق کردند.

جوادی با اشاره به اینکه علت حریق توسط کارشناسان سازمان درحال بررسی است، خاطرنشان کرد: در این حادثه کسی صدمه جانی ندیده اما به تجهیزات و وسایل مغازه اغذیه فروشی از قبیل یک دستگاه فر ساندویجی خسارت وارد و کل مغازه دچار دودزدگی شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان