اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

27. شهريور 1396 - 22:44   |   کد مطلب: 26669
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی آغاز شد که جباری و رحمتی در ورزشگاه آزادی حاضر نشدند اما علی چینی به محل تمرین آبی‌پوشان رفت.

به گزارش صبح الوند به نقل از فارس, تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که مطابق پیش‌بینی‌ها مهدی رحمتی و مجتبی جباری در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر نشدند. این در حالی است که ظاهراً یکی از اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال مخالف حضور این دو نفر در تمرینات است و به همین دلیل جباری و رحمتی با وجود درخواست امروز منصوریان نتوانستند مجوز حضور در برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان را بگیرند. از سوی دیگر علی چینی مربی تیم استقلال با وجود آنکه هیأت مدیره در جلسه روز گذشته مصوب کرده بود این مربی دیگر در جمع اعضای کادر فنی آبی‌پوشان حضور نداشته باشد، امروز به ورزشگاه آزادی رفت و در کنار استقلالی‌ها در کارهای فنی شرکت کرد. با این وجود مشخص نیست چگونه جلسه مصوبه هیأت مدیره در مورد دو بازیکن اجرا می‌شود اما در مورد علی چینی این اتفاق رخ نمی‌دهد. جالب است که اعضای هیأت‌مدیره استقلال این موضوع را از افتخاری خواسته‌اند و به وی اعلام کرده‌اند در تماس با کادر فنی اجازه حضور چینی در تمرینات را ندهد. 

* سجاد شهباززاده مثل روز گذشته در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و تمرینات اختصاصی انجام داد.

همچنین داریوش شجاعیان هافبک تیم استقلال هم در تمرین امروز آبی‌پوشان شرکت کرد و در برنامه‌های تاکتیکی تیمش حضور داشت.

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را برگزار خواهد کرد و استقلالی‌ها از ساعت ۲۰ روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف ذوب‌آهن می‌روند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان