2. بهمن 1396 - 19:05   |   کد مطلب: 28324
معاون امور عمرانی استاندار همدان از انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا خبر داد و گفت: فردا از لوگو و پوستر رویداد همدان ۲۰۱۸ در نمایشگاه گردشگری تهران رونمایی می‌شود.
لوگو2018

به گزارش صبح الوند، محمودرضا عراقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همداناظهار داشت: همدان با داشتن ظرفیت‌های مناسب گردشگری و پیگیری‌های متعدد مسئولان استانی در سال 2018 به عنوان پایتخت گردشگری آسیا انتخاب و این امتیاز خوب به همدان داده شد.

وی با بیان اینکه  معرفی همدان در سطح کشور ایران و جهان از مهم‌ترین اهداف رویداد همدان 2018 است، افزود: با این رویداد می‌توان همدان را با تمام ظرفیت‌های گردشگری که دارد در سطح جهان معرفی کرد.

عراقی با اشاره به اینکه انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در اواخر سال 2017 به همدان اطلاع داده شد، بیان کرد: با توجه به همین موضوع می‌توان گفت فرصت زیادی برای ایجاد زیرساخت‌های اساسی نداشتیم.

معاون امور عمرانی استاندار همدان با تأکید بر اینکه نباید توقع داشته باشیم که در این مدت کوتاه تغییرات بسیار بزرگی در راستای زیرساخت‌ها ایجاد کنیم، تصریح کرد: در راستای ساماندهی اقدامات برای رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا کمیته‌ها و جلسات متعددی تشکیل شده است و هر یک از کمیته‌ها موظف هستند تا اقدامات و اعتبارات خود را در راستای برگزاری رویداد همدان پایتخت گردشگری آسیا و چهلمین نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری(unwto) ساماندهی کنند.

عراقی با اشاره به اینکه در راستای انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا و برگزاری رویدادها در این راستا خرد جمعی در استان وجود دارد، بیان کرد: همه امکانات استان برای آمادگی در راستای برگزاری رویداد همدان 2018 مورد استفاده قرار گرفته است.

 وی با بیان اینکه ما گردهمایی انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در تیرماه سال 97 برگزار می‌شود، عنوان کرد: در این گردهمایی نمایندگان 34 کشور آسیایی به همدان سفر کرده و از نزدیک با یکدیگر تعامل و گفت‌وگو می‌کنند.

معاون امور عمرانی استاندار همدان تأکید کرد: در راستای انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا می‌توانیم رویدادهایی دیگری نیز برای سال 2018 تعریف کنیم و جشنواره‌هایی نظیر جشنواره شیره ملایر، گردو تویسرکان و جشنواره ملی انیمیشن داشته باشیم.

عراقی با تأکید بر اینکه انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا و برگزاری رویدادهایی در کنار آن می‌تواند آوازه همدان را به گوش جهانیان برساند، ابراز کرد: جذب توریست و ایجاد ثروت از اهداف کلی برگزاری رویدادها است.

وی با اشاره به اینکه در تبلیغات رویداد همدان 2018 به نقطه موردقبول نرسیده‌ایم، تأکید کرد: با توجه به اینکه انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا دیر به ما ابلاغ شد باید نوع تبلیغات مشخص شود تا تبلیغات به صورت گسترده‌تر آغاز شود.

معاون امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه طراحی لوگو رویداد همدان 2018 تقریباً به پایان رسیده است، عنوان کرد: رونمایی از لوگو و پوستر رویداد همدان 2018 در نمایشگاه گردشگری تهران انجام می‌شود و می‌توان این رونمایی را تبلیغی برای این رویداد در سطح ملی دانست.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان