اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

15. ارديبهشت 1399 - 15:10   |   کد مطلب: 32894
مدیر قرارگاه شهید احمدی روشن در همدان گفت: متاسفانه وسایل بهداشت فردی اعم از دستڪش و ماسڪ بسیار ڪم در اختیار داریم اما این عوامل باعث نشد دست از مبارزه با این ویروس منحوس برداریم.

به گزارش صبح الوند، افشاری  در گفتگو با خبرنگار ما  گفت:جهاد گران قرارگاه احمدی روشن  از تاریخ 26اسفند ماه ڪار خود را با پاڪسازی خیابان ها وناوگان های شهری اعم از تاڪسی ها و اتوبوس آغاز ڪرده و اڪنون در حال فعالیت جهادی برای پاڪ سازی منازل و آپارتمان ها هستند.

 

وی افزود:در حال حاضر پاڪ سازی آپارتمان و منزل در خیابان های شهرڪ شهید بهشتی،مجتمع های رفاه ،سعدیه و الغدیر شهرڪ بهشتی انجام داده ایم و امیدواریم بتوانیم باهمڪاری سایر جهادگران منازل و آپارتمان های دیگر در نقاط مختلف را پاڪ سازی ڪنیم وبا این اقدام مانع شیوع ویروس ڪرونا در بین افراد شویم.

 

وی با اشاره به ڪمبود امڪانات بهداشتی فردی گفت:متاسفانه وسایل بهداشت فردی اعم از دستڪش و ماسڪ بسیار ڪم در اختیار ما قرار می گیرد واین مهم باعث می شود ڪه جهاد گران با مشڪل روبه رو شوند. 

 

افشاری در ادامه گفت:نبودن وسایل بهداشت فردی مانعی برای فعالیت جهاد گران نشده است و جهاد گران با ایثار و انگیزه بیشتر فعالیت خود را ادامه می دهند.

 

جهاد گر جوان عنوان ڪرد:هر ساله خادمین شهدا به زائرین راهیان نور خدمت رسانی می ڪردند ڪه امسال با توجه به شرایط ویژه از آن ها خواستیم ڪه در دوره ها ڪه برگزار ڪردیم شرڪت ڪرده و جهادگری  خود را در شهر خود ادامه دهند. 

 

انتهای پیام/ آ 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما