اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. فروردين 1399 - 23:36   |   کد مطلب: 32820
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا در شرق و غرب کشور بارش‌ها ادامه دارد، گفت: روز سه‌شنبه 12 فروردین سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می‌شود و از روز چهارشنبه 13 فروردین سامانه بارشی تازه‌ای وارد کشور خواهد شد.
تداوم بارش‌ها روز 11 فروردین در شرق و غرب کشور/ بارش‌های تازه از 13 فروردین آغاز می‌شود

به گزارش صبح الوند، صادق ضیاییان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور، اظهار داشت: امروز در اغلب مناطق کشور بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت داریم و در برخی مناطق بارش تگرگ گزارش شده است.

وی با بیان اینکه از اواخر وقت امروز بارش‌ها در نیمه غربی کشور کاهش می‌یابد، گفت: روز آینده 11 فروردین بارش‌ها در شرق کشور تداوم دارد، همچنین از بعدازظهر فردا در شمال‌غرب، غرب و استان‌‌های واقع در زاگرس و البرز مرکزی بارش خواهیم داشت.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: روز سه‌شنبه 12 فروردین تمرکز بارش‌ها در شمال شرق و شرق کشور، استان سمنان و همچنین شرق سواحل خزر است، ضمن اینکه روز سه‌شنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب و دامنه‌های البرز مرکزی بارش پراکنده خواهیم داشت.

ضیاییان گفت: روز آینده شدت بارش‌ها در استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، جنوب کرمان، شرق هرمزگان و شرق یزد خواهد بود و روز سه‌شنبه بارش‌ها در استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی شدت بیشتری دارد.

وی بیان داشت: روزهای دوشنبه و سه‌‌شنبه وزش باد شدید در برخی ساعات در استان‌های البرز، مرکزی، قزوین، تهران، قم، یزد، اصفهان و سمنان پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه سامانه بارشی اواخر وقت سه‌شنبه از کشور خارج می‌شود، افزود: از روز چهارشنبه 13 فروردین سامانه بارشی تازه‌ای به کشور وارد می‌شود و در استان‌های شمال‌غرب و همچنین استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی موجب بارش باران، رعدوبرق و وزش باد خواهد شد. در این مدت در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش پراکنده داریم.

ضیاییان اظهار داشت: روز پنج‌شنبه این سامانه در نوار شمالی کشور، بخش‌هایی از مرکز و شرق و استان‌های واقع در دامنه زاگرس مرکزی سبب بارش باران خواهد شد.

وی بیان کرد: روز آینده اهواز و بندرعباس با بیشینه دمای 25 درجه بالای صفر گرمترین مراکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 2 درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت، گفت: آسمان تهران روز آینده کمی ابری همراه با وزش باد و در بعدازظهر ابری، گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 17 و 8 درجه خواهد بود.

 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان