اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

6. دى 1396 - 8:00   |   کد مطلب: 27935
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان گفت: طی سال جاری ۷۶ وقف جدید در استان همدان به ثبت رسیده است.

به گزارش صبح الوند، حجت الاسلام علی کاروند در شورای اقامه نماز اوقاف استان همدان گفت: اوقاف یک نهاد ارزشی است و فعالیت های مرتبط با امر ترویج فرهنگ نماز دارای جایگاه بسیار والایی در سطح ادارات اوقاف بوده و در طول سال به صورت ویژه به این موضوع اهمیت داده می شود.

 

مدیر کل اوقاف استان همدان بابیان اینکه نماز باعث ارتقای فعالیت های اداری می شود، اظهار داشت: انجمن یاوران وقف در حوزه نماز در استان با جدیت دنبال شده است.

 

حجت الاسلام کاروند با اشاره به ثبت ۷۶ وقف جدید از ابتدای سال جاری افزود : چندین مورد وقف جدید در حوزه قرآنی صورت گرفته و باید فعالیت ها در این حوزه ها با ورود مردم بیشتر شده و وقف جدید نیز در زمینه ترویج تقویت فرهنگ نماز صورت پذیرد.

 

گفتنی است؛ در  این مراسم با اهدا لوح تقدیر از فعالیت های انجام شده اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ نماز تجلیل و احکام مسئولیت اعضای شورای اقامه نماز اداره کل اوقاف استان از سوی رئیس ستاد اقامه نماز استان و مدیر کل اوقاف همدان اعطا شد.

 

تجهیز نماز خانه های مساجد بین راهی استان، فعالیت های تبلیغی و ترویجی مبلغین روحانی در سطح بقاع متبرکه در زمینه ترویج فرهنگ نماز و برگزاری منظم نمازهای جماعت در سطح بقاع متبرکه و اماکن مذهبی توسط مبلغین و فعالیت در سطح فضای مجازی در زمینه تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز از جمله فعالیت های صورت گرفته مجموعه اداره کل اوقاف و امور خیریه در امر ترویج فرهنگ الهی نماز است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما