اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

17. اسفند 1397 - 20:15   |   کد مطلب: 30738
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قهاوند به یک حرکت و جنبش توسعه ای دست یافته و نیازمند توجه ویژه ای است گفت: ۳۱ میلیارد تومان برای راه های دسترسی و مواصلاتی به قهاوند در نظر گرفته شده است.

به گزارش صبح الوند، امیر_خجسته؛ سخنران پیش از خطبه های نمازجمعه شهر قهاوند در جمع نمازگزاران اظهار کرد:ارتقاء راه های دسترسی به قهاوند و به سمت آزادراه از ۶ سال قبل با بازدید از طریق معاون وزیر استارت زده شد و در صورت تحقق آینده خوبی را برای این شهرستان ترسیم خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد:۳۱ میلیارد تومان برای راه های دسترسی و مواصلاتی به قهاوند در نظر گرفته شده است.

 عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: ایستگاه جدید راه آهن در محدوده دسترسی و نزدیکی به قهاوند و فامنین ساخته خواهد شد.

امیر خجسته با بیان اینکه قهاوند از بن بست رهایی می یابد افزود: با موافقت وزیر راه و شهرسازی ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تعریض جاده سیاه کمر- عبدالرحیم-میلاجرد در نظر گرفته شد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه از صادرات غیر ضروری و قاچاق کالاهای اساسی معیشتی جلوگیری شود عنوان کرد:دولت موظف است مسائل معیشتی و اقتصادی مردم را در اولويت برنامه های کاری خود در سال جدید قرار دادو برای همین مجلس مبلغ 400هزار تومان همزمان با افزایش 10 درصدی به درآمد کارمندان و حقوق بگیران در بودجه 98 به تصویب رساند.

 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت:نمایندگان با حفظ امانت داری و اعتماد مردم به آنان برای دفاع از حقوق مردم و مقابله با فساد بایستی گام بردارند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان