اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. مهر 1397 - 11:02   |   کد مطلب: 29893
مدیر کل پزشکی قانونی استان همدان گفت: یک مرد 43 ساله بر اثر گازگرفتگی ناشی از زغال در این شهرستان ملایر جان خود را از دست داد.

به گزارش صبح الوند، دکتر علی احسان صالح با بیان اینکه مردی میانسال در کنار زمین کشاورزی اقدام به برپا کردن چادر و استراحت در داخل آن کرده بود اضافه کرد: فردی که در حال عبور از کنار این زمین کشاورزی بود متوجه بسته بودن درب و پنجره این چادر شده و به این موضوع مشکوک شد.

دکتر صالح عنوان کرد: پس از باز کردن در چادر، او با جسد یک مرد مواجه شده و موضوع را به فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی کرد.

وی اظهار داشت: ماموران با حضور در محل و بازرسی های صورت گرفته متوجه ظرف بزرگ حاوی زغال شده و در کنار متوفی اسپری تنفسی کشف می کنند که احتمال می رود این مرد دچار عارضه تنگی نفس باشد.

صالح گفت: هیچگونه آثار ضرب و جرح بر روی بدن این مرد وجود نداشت.

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان افزود: 2 تن شامل یک مرد و یک زن چهار ماهه نخست امسال بر اثر گاز گرفتگی جان باختند.

دکتر علی احسان صالح مهمترین علت مسمومیت ناشی از گاز را بی توجهی به نکات هشدار دهنده هنگام استفاده از وسایل گرمایشی دانست.

وی بیان کرد: حالت گیجی، سردرد همراه با احساس سنگینی، تهوع و استفراغ و سوزش شدید در ناحیه چشم و گلو، احساس گرفتگی و درد شدید در قفسه سینه از مهمترین علائم مسمومیت و گازگرفتگی با گاز به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان