اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

11. دى 1396 - 8:16   |   کد مطلب: 28005
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک عده قشر موج سوار که عمدتا طراحی شده از بیرون مرزها می باشند درصددند نظم و امنیت شهر را به مخاطره بیندازند گفت: مردم باید در این زمینه هوشیار باشند و وارد صفوف ضد انقلاب نشوند و بدانند که مجلس نخواهد گذاشت مسایل اقتصادی بر آنها فشار بیاورد.
بهرام نیا

حسن بهرام نیا در گفتگو با صبح الوند، با اشاره به تجمعاتی که در چند روز گذشته در سطح شهرها صورت گرفته است گفت: ابتدا یک حرکتی توسط مردم با نیت مطالبه گری در راستای بحث، اشتغال، گرانی و فشارهای اقتصادی آغاز شد و ما هم  قبول کردیم و همراه و هم سو با آن نگاه بودیم ولی متاسفانه یک عده که با نظام عناد دارند از این قضیه سوءاستفاده کردند.

 

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه ضد انقلاب با موج سواری بر مطالبات مردم از این فرصت سوءاستفاده کردند گفت: ما دیدیم که قشر موج سوار که عمدتا طراحی شده از بیرون مرزها و به وسیله آنها هدایت می شوند در صدد هستند نظم و امنیت شهر را به مخاطره بیندازند.

 

وی افزود:  متاسفانه در بعضی  نقاط به اموال دولتی و شخصی تعرض و لطمه زدند که این محکوم از دید مردم و هر کس هم  که واقعا دلداده نظام ایران و رهبری است می باشد.

 

بهرام نیا اظهار کرد:  مردم  با وجود اینکه در فشار اقتصادی  هستند ولی انچه برایشان مهم  است دینشان،  انقلابشان، کشورشان و نظامشان است و حاضرند این سختی ها را با جان خریدار باشند همچنان که در طول تاریخ 4 دهه انقلاب خریدار یک همچین شرایط هایی بودند.

 

وی تاکید کرد: مردم حاضر نیستند دست از دینشان و لطمه به کشورشان، نظام  و رهبری وارد بشود و بدین جهت به نظر من مردم ما با بصیرت هستند.

 

عضو کمیسیون انرژی  در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم باید با هوشیاری خود از هر گونه تجمعی که  به وسیله اشخاص صورت می گیرد دوری گزینند گفت: مردم باید با هوشیاری جدای از اینها باشند و وارد این صفوف نشوند زیرا  اینها قصد لطمه زدن، براندازی و  از بین بردن اصل نظام و انقلاب را دارند.

 

وی در ادامه با بیان مجلس  از مشکلات مردم  مطلع و آنها را لمس می کند گفت: مجلس نماینده مردم است و آن ها خیلی بیشتر از دولتی ها در بین مردم هستند و مشکلات آنان  را یبیشتر لمس می کنند .

 

بهرام نیا تاکید کرد: ما چون این فشار را با وجودمان لمس می کنیم و میدانیم که این فشار سختی و طاقت فرسا است ، با هر گونه گرانی مخالفیم و نمی گذاریم به مردم  فشار وارد بیاید و قطعا همه نمایندگان هم صدا و هم آوا برای حمایت از مردم و کم کردن  فشار بر روی  آنها تصمیمات اجرایی خواهند گرفت و این قول را ما میدهیم چون جز وظیفه ما حمایت از مردم است.

 

وی در پایان با اشاره به لایحه بودجه 97 گفت: ما قول می دهیم که کمترین فشار در خصوص لایحه 97 به مردم وارد شود و قطعا تصمیمات عاجل ، اجرایی و ضربتی در این زمینه صورت می گیرد که مردم اصلا احساس نگرانی نکنند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان