نمایش 1 - 10 از 393
کاهش قدرت تجزیه و تحلیل دانش آموز از آسیب های قانون جهشی است
اما و اگرهای جهش تحصیلی:
برخی از والدین با استفاده از قانون جهشی درصدد هست تاسریع ترین فرزندانشان مراحل تحصیل را طی نماید و این در حالی است که بنابر نظر اکثر کارشناسان استفاده از قانون جهشی قدرت تجزیه و تحلیل دانش آموز را کاهش می دهد.
در خطبه های نمازجمعه استان همدان مطرح شد:
آیین نماز سیاسی عبادی جمعه با حضور مردم روزه دار استان همدان در نقاط مختلف این استان برگزار شد.
معان ادارای مالی ستاددیه کشور :
معاون ادارای مالی ستاددیه کشور بااشاره به وجود 15 هزار زندانی جرائم غیر عمد در سطح کشور افزود: امسال 740 میلیارد تومان اعتبار جهت رهاسازی این زندانیان به ستاددیه تعلق گرفته است.
زارشی  از معضلات ثبت نام کلاس اولی ها
گزارشی از معضلات ثبت نام کلاس اولی ها :
مشکل ازدحام و پرشدن مدارس دربرخی از مدارس استان همدان مشکلی است که هر ساله با آن مواجه هستیم دراین میان معضل قولنامه های صوری هم به این مشکل اضافه شده است و والدینی که باید فرزندان خود رادر محدوده جغرافیایی خود ثبت نام کنند با استفاده از این قولنامه ها به مدارسی خارج از محدوده جغرافیایی خود مراجعه میکنند.
اردوهای جهادی معنا بخش زندگی به مناطق محروم
بسیج سازندگی استان همدان بااستفاده از نیروهای جوان و نخبه با برگزاری انواع اردوهای جهادی در اکثر مناطق محروم این استان نقش مهمی در ترویج اردوهای جهادی و زدودن محرومیت از روستاهای این استان داشته است
نبود صنایع بزرگ و اشتغال پایدار در استان همدان سبب شده است که سالانه سیل عظیمی از جوانان به دلیل نداشتن شغل مناسب مجبور به ترک استان و یا به شغل های کاذب روی بیاورند عوامل مختلفی مانع ایجاد چنین صنایعی در استان شده است که در این گزارش به آن پرداخته شده است.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه معلولان با حضور منتخب خود در شورای اسلامی شهر می توانند مطالبه گری خود را به حداقل برسانند.
کلینیک های پزشکی  همچنان در انتظار ساماندهی
با وجود راه اندازی کلینیک های تخصصی پزشکی در سطح شهر ما همچنان شاهد ان هستیم که حرمت بیمار در این مکان ها حفظ نمی شود و عواملی همچون نبود پارکینیگ مناسب و یا موفق نشدن بیماران به گرفتن نوبت آنان را اذیت می کند.
خط و نشان کشیدن روحانی در جمع  مردم همدان
حواشی حضور روحانی در سفر انتخاباتی خود به همدان :
روحانی امروز در حالی در جمع مردم همدان حاضر شد که در تمام صحبت های خود به دفاع از سران فتنه و به خط و نشان کشیدن برای برخی مسئولان پرداخت.
حال و روز امروز پروژه های افتتاحی در همدان
مردم همدان در بحبوحه ایام انتخابات هر روز شاهد افتتاح انواع مختلف پروژه های عمرانی هستند پروژه هایی همچون راه آهن همدان -تهران که هنوز ایستگاه های آن تکمیل نشده است اما قرار است با حضور رییس جمهور افتتاح شود.

صفحه‌ها