نمایش 1 - 10 از 429
در مجمع بسیج استان همدانمطرح شد:
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) با بیان اینکه رخنه دیگر دشمن هدف قرار دادن عقاید مردم است اظهار کرد: اتفاقاتی مانند اختلاس حقوق های نجومی در راستای دبیرخانه دشمن بود تا باور و اعتماد مردم به حکومت را کم رنگ کند.
عضویت 500 نیکوکار در انجمن دست هایی برای خدا
انجمن خیریه دست هایی برای خدا به صورت خودجوش با اعتقاد بر اینکه زودن غبار فقر از چهره نیازمندان وظیفه ای بر دوش همگان است اقدام به فعالیتهایی خداپسندانه در سطح شهر همدان نموده است.
همرزمان شهید همدانی مطرح کردند:
همزمان با برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار حسین همدانی تعدادی از سرداران و مقامات در جمع خبرنگاران حاضر شده و در خصوص شخصیت والای این شهید گرانقدر صحبت کردند که در ادامه خواهید خواند
قنوات محله جولان
در پی انتشار کلیپی مبنی بر مشکل قناتهای جولان همدان پاسخ داده شد:
مشکلات ریزش قنات محله جولان همدان و تخریب منازل این مکان با پیگیری خبرنگاران از جمله خبرنگار صبح الوند حل و مسئولین قول رسیدگی به این موضوع را دادند.
تجمع دانشجویان کمک پرستاری و بهیاری در همدان نتیجه بخش شد:
دانشجویان دوره کمک پرستاری استان همدان صبح امروز در تجمعی که ظاهرا بنا بوده به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شود با در دست داشتن نوشته هایی همچون وعده هایتان چه شد؟ شهریه هارا داده ایم و دوره هارا گذرانده ایم جایگاه ما کجاست؟ و دوسال بی تعهدی اثبات بی مسئولیتی، اعتراض خود را علیه سازمان جهاد دانشگاهی، دانشکده علوم پزشکی و وزارت بهداشت اعلام کردند.
کشور ایران با دارا بودن زمین های حاصلخیز دارای انواع محصولات غذایی است ، برنج یکی از از تولیدات داخلی است که با وجود کیفیت مناسب و سلامت آن به دلیل قیمت زیاد آن مردم از آن استفاده نکرده و برنج های وارداتی را جایگزین آن کرده اند.
هیات کودکان
عشق به امام حسین(ع) کوچک و بزرگ نمیشناسد:
عشق به امام حسین(ع) کوچک و بزرگ نمیشناسد, کودکان یکی از محله های همدان با برپاکردن هیات هایی بی ریا عشق و ارادت خود نسبت به امام حسین (ع) را نشان دادند.
گزارشي از شور حسيني در محله كلپا همدان:
هيات قديمي مسلم بن عقيل محله كلپا همدان با برگزاري تعزيه خواني و مستند اجرا كردن واقعه عاشورا شوري حسيني به اين محله بخشيده است.
داستان دنباله دار ظروف یکبار مصرف در ایام محرم
افزایش قیمت ظرف یکبار مصرف در جند روز اخیر باعث شده تعداد زیادی از افرادی که در ماه محرم به یاد امام حسین(ع) نذر کرده اند با مشکل مواجه شوند.
اقدام اتش به اختیارانه دانشجویان همدانی:
جمعی از دانشجویان و فعالان فرهنگی همدان با اهدای خونشان و جاری کردن آن در بدن بیماران نیازمند پسندیده ترین کار را در جهت نذر برای امام حسین(ع) انجام دادند.

صفحه‌ها