نمایش 1 - 10 از 445
کارگردانان نمایش همدان از تاثیرات جشنواره کودک
کارگردانان نمایش همدان از تاثیرات جشنواره کودک می‌گویند:
علی رغم سابقه طولانی کهن شهر همدان در میزبانی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اما هنوز هم این جشنواره اندرخم اتفاقات و حواشی خود بوده و جایگاه واقعی خود را در بین اهالی فن و فعالان نمایش استان پیدا نکرده است.
نبود فضای مناسب شهری خانه نشینمان می کند
جمعی از توانیابان همدانی عنوان کردند:
جمعی از توانیابان همدانی به انتقاد از نامناسب بودن فضای شهری همدان برای معلولان در مقایسه با شهرهای دیگر پرداختند و از کوتاهی مسئولان در این خصوص گلایه کردند.
غبارها در اطراف میدان مرکزی پایتخت تاریخ و تمدن:
باتوجه به کشفیات اخیری که در میدان مرکزی شهر پایتخت تاریخ و تمدن همدان صورت گرفته است مردم منتظر هستند که ببیند مدیران در این زمینه چه تصمیمی میگیرند و این اکتشافات تا به کی ادامه پیدا خوهد کرد.
بازار پارچه همدان در تسخیر اجناس خارجی
پرونده بازار همدان(2)
بازار پارچه فروش ها و بزازهای همدانی با ورود اجناس چینی حالت تعطیلی به خود گرفته است و پارچه فروش ها به ناچار و ترس از رکود بیشتر روی به پارچه های چینی آورده اند.
در همایش روز جهانی فلسفه
در همایش روز جهانی فلسفه مطرح شد:
استاد فلسفه با بیان اینکه راه ابن سینا جریان عظیمی در فلسفه بوجود آورده است، اظهار کرد: وی موفق شده بر مبنای اصول، نظامی خاص را تبیین کند.
مخترع بسیجی همدانی:
مخترع بسیجی همدانی با بیان اینکه سازه های تنسگریتی مشابه داخلی ندارد گفت: این سازه ها سبک تر هستند و وقتی سبک باشند قطعا پایدارتر و در بحث زلزله مقاوم تر هستند.
پرونده پزشکی (2) همدان:
وقتی به صحبت های مردم در خصوص نحوه ویزیت پزشکان توجه میکنیم شاهد آن هستیم که برخی ها میگویند پزشکان وقت کافی برای ویزیت نمیگذارند و فقط مشتی دارو و قرص تجویز میکنند و حتی در خصوص بیماری فرد توضیح مختصری هم نمیدهند.
کسالت همسر علت انصراف شهردار منتخب همدان
در صحن علنی شورای شهر همدان مطرح شد:
شهردار منتخب همدان گفت: هیچ جناح و گروهی به جز بحث بیماری و کسالتی که در خانواده ام بودمن را تحت شعاع برای انصراف قرار نداد.
برگزاری جشن طلاق در فرهنگ ایرانی:
چندی است که جشن طلاق در کشور افزایش یافته است و متاسفانه افراد در برگزاری جشن طلاق به نوعی عشق را تحقیر کرده و مورد تمسخر قرار می دهند.
موکب هایی از جنس عشق
موکب هایی از جنس عشق:
اربعین حسینی تفسیر واقعی عشق و دلدادگی به امام حسین ( ع) است، در این روز، همه مسلمانان با انجام هرگونه فعالیت معنوی ارادت خود را به ائمه اطهار نشان می دهند، مردم استان همدان هم به دلیل قرار گرفتن شهرشان در مسیر بسیاری از زوار حسینی با برپا کردن موکب هایی از جنس عشق به پذیرایی از زائرین اربعین حسینی مشغول هستند.

صفحه‌ها