نمایش 1 - 10 از 409
دارو التیام بخش یا نمک زخم؛
با وجود آنکه طرح تحول نطام سلامت در جهت برداشتن باری از دوش بیماران و کاهش هزینه درمان است . در حوزه درمان همچنان شاهد نابه سامانی هایی همچون عدم ثبات قبمت دارو هستیم که لازم است وزارت بهداشت در ابن خصوص اقداماتی انجام دهد.
ماجرای افرادی که با مرگ خود زندگی را به دیگران هدیه دادند
این روزها در جای‌جای نقاط کشورمان ایران شاهد بیمارانی هستیم که بیماری زندگیشان را مختل کرده و آن سوی قصه درد عمیق از دست دادن عزیزانی است که قرار است با تأیید مرگ مغزیشان جان تازه‌ای به دریافت کنندگان عضو ببخشند.
حوادث جاده ای اولین درصد حوادث در استان همدان را به خود اختصاص داده است که در این خصوص میزان امادگی دستگاه های مختلف این استان در این خصوص باید سنجیده شود.
نقش موثر بسیج سازندگی در شناسایی قطب های اقتصادی استان همدان
بسیج سازندگی استان همدان با شناسایی10 قطب اقتصادی در شهرستانهای مختلف استان نقش مهمی در معرفی صنایع تبدیل هر شهرستان و ایجاداشتغال برای جونان ان منطقه داشته است.
در همایش واجب فراموش شده مطرح شد:
مدیر مرکز تخصصی آموزش امر به معروف و نهی از منکر، گفت: زیباترین و شیرین ترین و اثر گزار ترین واجب اسلام امر به معروف و نهی از منکر است که مظلوم واقع شده است و مردم نباید درگیر مستحبات شوند و واجبات را ترک کنند .
حضور هيات سرمایه گذاري  چينی جهت احداث اولين نیروگاه خورشیدی در شهرستان بهار
شهرستان بهار دارای انرژی پاک می شود:
براي نخستين بار يكي از بزرگترین شرکت هاي سرمایه گذاری انرژی خورشیدی در سطح آسيا و منطقه در بهار حضور یافت.
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امید است میدان امام خمینی(ره)و خیابان اکباتان برای ایجاد فضاهای مدنی شهری هم پیوند شوند تصریح کرد: حمایت صددرصدی وزرات راه و شهرسازی از طرح پیاده راه سازی خیابان اکباتان همدان را اعلام می کنم.
گزارش صبح الوند از عرصه موادمخدر دولتی
گزارش صبح الوند از عرضه موادمخدر دولتی:
با اجرای طرح توزیع مواد مخدر دولتی قبح اعتیاد در جامعه شکسته شده و به نوعی فرد استرس جابه جایی مواد را نخواهد داشت
خدمات دهی سازمان تامین اجتماعی
در گزارشی بررسی شد:
سازمان تامین اجتماعی با تحت پوشش قراردادن 52 درصد از جمعیت کل کشور سالیان سال است که به فعالیت میپردازد اما این سازمان هم دارای مزایا و معایبی است که باید به آن پرداخته شود.
تجمع ادامه دار مالباختگان موسسه آرمان مقابل استانداری همدان
برای چندین بارمتوالی مالباختگان موسسه ارمان مقابل استانداری همدان تجمع کردند و خواستار رسیدگی مسئولان به مشکلشان شدند.

صفحه‌ها