اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

22. مرداد 1397 - 0:13   |   کد مطلب: 29702
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر ثبت پروژه‌های عمرانی این اداره کل در بانک اطلاعاتی تأکید کرد.
سرپرست راهداری همدان

به گزارش صبح الوند، مصطفی پناهنده در جمع روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای و مدیران و کارشناسان این اداره کل با اشاره به اینکه باید اطلاعات دقیق پروژه های عمرانی در بانک اطلاعاتی ثبت شود، اظهار داشت: انتشار اطلاعات دقیق پروژه‌های عمرانی در بانک اطلاعاتی پیش‌نیاز اجرایی شدن این طرح ها است.

وی با تأکید بر اینکه روسای ادارات شهرستان ها نیز باید برای ثبت داده های پروژه های عمرانی اقدام کنند، افزود: اطلاعات مالی پروژه ها، صورت وضعیت، اطلاعات پیمانکاران و مواردی از این قبیل باید در این بانک اطلاعاتی درج شود.

پناهنده با تأکید بر عملیاتی شدن پروژه های عمرانی در سال جاری، ادامه داد: در این بانک اطلاعات قراردادهای جاری و درصد فیزیکی و مالی طرح های عمرانی بررسی می شود.

سرپرست اداره کل راهداری استان همدان در ادامه به هزینه کرد بودجه های عمرانی اشاره و عنوان کرد: باید در حد سهم اعتبارات مصوب شده حرکت کرد و همزمان با پیشرفت فیزیکی پروژه ها سعی در جذب اعتبار داشته باشیم.

وی بر تعیین تیم های بازرسی برای بازدید روزانه از پیشرفت فیزیکی و تخصیصی پروژه های هر شهرستان تأکید و عنوان کرد: حضور ناظر پروژه ها بر پروژه های عمرانی الزامی است و ناظران باید اطلاعات کامل را در مورد طرح ها داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان