اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

14. آذر 1396 - 23:32   |   کد مطلب: 27637
مدیر فرودگاه همدان اعلام کرد
برقراری پرواز همدان- تهران از هفته آینده
مدیر فرودگاه همدان از برقراری پرواز همدان- تهران در فرودگاه این استان خبر داد.
برقراری پرواز همدان- تهران از هفته آینده

به گزارش صبح الوند، سهراب کلوندی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با اعلام این خبر اظهارکرد: پرواز همدان- تهران مجدداً از روز شنبه هفته آینده برقرار خواهد شد اما هنوز روز دقیق آن مشخص نیست.

وی تصریح کرد: هنوز زمان و تعداد پروازهای همدان- تهران مشخص نشده اما در صورت تعیین روز و تعداد پروازها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است؛ شامگاه گذشته استاندار همدان و نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و مدیر فرودگاه همدان، طی جلسه‌ای با دكتر شرفبافی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره تعیین خطوط پرواز همدان- تهران و بالعکس مذاکره انجام دادند و مقرر شد روزانه یک پرواز و ۳ روز در هفته نیز دو پرواز انجام شود. ضمنا اعلام پرواز آغازین و جدول زمان‌بندی سایر پروازها به هفته آتی موکول شد.

لازم به ذکر است؛ معاون امور عمرانی استاندار همدان در فروردین 94 در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه برخی به دنبال این بودند که پرواز همدان-تهران را از فرودگاه همدان برقرار کنند، تصریح کرد: با توجه به اتمام آزادراه همدان-ساوه فاصله زمانی و مکانی همدان با تهران کاهش یافته و توجیه اقتصادی برای برقراری پرواز تهران از فرودگاه همدان وجود ندارد .

محمودرضا عراقی با بیان اینکه سال گذشته شرکت‌های هواپیمایی گاهی اوقات مشکلاتی را در انجام پروازها داشتند، تأکید کرد: یکی از اولویت‌های استان همدان باید خرید هواپیما برای فرودگاه همدان باشد تا دیگر مشکلی از نظر نداشتن هواپیما در پروازها نداشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان