اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

19. شهريور 1396 - 22:47   |   کد مطلب: 26552
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان خبرداد:
اجرای طرح بیمه فعالیت‌های فرهنگی در همدان
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از اجرای طرح بیمه فعالیت‌های فرهنگی در استان همدان خبر داد و گفت: این طرح از دو سال پیش در همدان اجرا می‌شود.

به گزارش صبح الوند، حجت‌الاسلام علی دشتکی با اشاره به برگزاری طرح بیمه فعالیت‌های فرهنگی در استان همدان، اظهار کرد:گروهای مردمی محور اصلی فعالیت‌های فرهنگی در فرهنگ و دین هستند.

وی تقویت گروه‌های فرهنگی را از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و افزود: پیشگیری وقوع آسیب‌های اجتماعی که ممکن است در فعالیت‌های فرهنگی و گروه‌های مردمی ایجاد شود از جمله ضرورت‌هاست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان با اشاره به اجرای طرح بیمه فعالیت‌های فرهنگی در استان همدان عنوان کرد: این طرح در راستای تقویت انگیزه فعالیت‌های فرهنگی اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه این طرح استانی و مردمی است و از سال گذشته اجرایی شده است، عنوان کرد: هر گروه و نهادی که مرتبط با فعالیت‌های فرهنگی و دینی است زیر پوشش این طرح قرار دارد.

حجت‌الاسلام علی دشتکی مساجد، هیئت‌های مذهبی، موسسات قرآنی را از جمله مراکز زیر پوشش این طرح عنوان کرد و گفت: این طرح یک طرح ابتکاری و استانی است که نقش مهمی در تقویت فعالیت‌های فرهنگی دارد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما