اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

4. دى 1395 - 21:53   |   کد مطلب: 23067
بازیکنان اوکراینی پرسپولیس طبق پیش‌بینی‌ها در آستانه دیپورت شدن از این تیم قرار دارند.

به گزارش صبح الوند به نقل از جام نیوز، برانکو ایوانکوویچ در نشست‌های اخیرش با علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه عذر پلی یانسکی مدافع اوکراینی تیمش را خواسته و اعلام کرده است پریمیوف را نیز در یک صورت می‌خواهد.

 

عملکرد ضعیف و نا‌آمادگی پلی یانسکی در تمرینات پرسپولیس و از طرفی مصدومیت‌های پی‌درپی این مدافع 32 ساله باعث شده برانکو به مسئولان باشگاهش اعلام کند نمی‌تواند در مسابقات آسیایی روی این بازیکن حساب کند؛ این در حالی است که پلی یانسکی از همان روزی که برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس آمد، مشخص بود که بیش از 10 کیلو اضافه وزن دارد، اما با این حال علی‌اکبر طاهری با این بازیکن قرارداد دو ساله امضا کرد.

 

پریمیوف، دیگر بازیکن اوکراینی هم چندان مدنظر برانکو برای ادامه حضور در جمع سرخپوشان نیست و چنانچه باشگاه بتواند یکی از مهاجمان مد نظر برانکو را در نیم‌فصل جذب کند، آن وقت او هم باید به مانند هموطنش راهی تیم دیگری شود.

 

مسئولان باشگاه پرسپولیس که از حامیان بازیکنان اوکراینی بودند، در حال حاضر در فکر راهکاری برای توافق با آن‌ها برای جدایی هستند. قرارداد هر دو بازیکن دو ساله است و باشگاه پرسپولیس در صورت اخراج آن‌ها، باید پول‌شان را تمام و کمال بدهد؛ اما مسئولان این باشگاه به‌دنبال توافق با این نفرات هستند تا حداقل باشگاه پرسپولیس بابت این دو خرید ناموفق و بحث‌برانگیز بیشتر از این ضرر مالی نبیند.

 

چنانچه پریمیوف و پلی یانسکی حاضر به فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس نشوند، برانکو مجبور است آن‌ها را در تیمش حفظ کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان