اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

22. ارديبهشت 1395 - 11:13   |   کد مطلب: 18013
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مسئله خان طومان آنچنان که مطرح می شود بزرگ نیست، به هر حال جنگ افت و خیز و پیروزی و شکست دارد.

به گزارش صبح الوند به نقل از ایسنا،  سردار محمدرضا نقدی، با حضور در مجمع وعاظ تهران بزرگ و ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: انقلاب اسلامی با نام اباعبدالله الحسین (ع) شروع شد و با پیروی از راه و سیرت آن حضرت با ایثار و شهادت ملت ایران پیروزی های بسیاری بدست آورد؛ انقلابی که از زیر زمین ها و مخفیانه آغاز شد، امروز در تمام دنیا با صدای بلند در گوشه و کنار جهان جاری است.

وی در تشریح وضعیت جبهه مقاومت در سوریه اظهار کرد: در سیر پیشرفت جبهه مقاومت، پیش از برقراری آتش بس منطقه بزرگی شامل بیش از 30 روستا به مساحت حدود هزار کیلومتر مربع به سمت شهرک های فوعه و کفریا، از اشغال تکفیری ها خارج شد و دشمن مستأصل، تحت حمایت آمریکا با سوء استفاده از فرصتی که آتش بس آمریکایی ایجاد کرد، توانست «خان طومان» یعنی تنها یکی از روستاها را که بخش کوچکی از این منطقه است دوباره اشغال کند.

نقدی ادامه داد: مسئله خان طومان آنچنان که مطرح می شود بزرگ نیست، به هر حال جنگ افت و خیز و پیروزی و شکست دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حرکت جریان اعتقادی و فکری انقلاب اسلامی در میان ملت های آزادیخواه دنیا، اظهار کرد: این معجزه انقلاب است که جوان عراقی که هشت سال با ملت ما جنگیده است، امروز عکس سردار ایرانی را در جریان مبارزه با تکفیری ها روی سینه خود نصب می کند و اینقدر دو ملت به هم نزدیک شده اند و بهم مهر می ورزند.

وی با شبیه خواندن مبارزه ملت سوریه با تکفیری ها با دوران دفاع مقدس، گفت: به جز روسیه که در جریان جنگ با تکفیری ها در کنار ملت سوریه است، تمام قدرت های غربی و قاورنک های منطقه، از این جنایتکاران حمایت های مالی، نظامی، سیاسی و ... می کنند، همانطور که تمام ابرقدرت های جهان در دوران دفاع مقدس علیه ملت ایران صف آرایی کردند.

نقدی آمریکا را حامی اصلی جریان تکفیر دانست و افزود: هدف آمریکا از راه اندازی جبهه تکفیری در منطقه، نشان دادن تصویر دگرگون و خشن از دین اسلام برای ممانعت از گرایش روز افزون مردم جهان به این دین مبین است. وقتی جنایتکار تکفیری شنیع ترین و زشت ترین شکنجه ها و جنایت ها علیه انسانی بی‌گناه را با افتخار فیلم برداری و در جهان منتشر می کند جز این هدفی نمی تواند داشته باشد.

وی ادامه داد: بر هم زدن اتحاد مسلمانان و به جان هم انداختن شیعه و سنی نیز هدف مهم دیگر آمریکا در حمایت از تکفیری ها است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین اظهار کرد: امروز کابوس صهیونیست ها این است که مرزهای انقلاب اسلامی به مرزهای فلسطین اشغالی وصل شود؛ برای همین جریان تکفیری را به عنوان سپری در مقابل پیشروی این تفکر تا مرزهای فلسطین، نیاز دارد.

نقدی در بخش دیگری از سخنانش، به تشریح شرایط امروز آمریکا در جهان پرداخت و گفت: شرایط آمریکا با 20 هزار میلیارد دلار بدهی خارجی، اقتصادی در آستانه فرو پاشی را نشان می دهد همان طور که نامزد دموکرات این دوره ریاست جمهوری آمریکا مردم این کشور را مردمی سرخورده، نگران، تحقیر شده، ناامید و مأیوس، توصیف کرد. کشوری که در آن با یک تصمیم ظرف یک شب 7 میلیون نفر بی خانمان می شوند.

وی ادامه داد: آمریکا امروز در مقابل ملت ایران خلع سلاح شده و جرأت دست بردن به سلاح علیه ملت ایران را ندارد، از همین رو با تغییر استراتژی، نفوذ را در دستور کار قرار داده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در تبیین استراتژی نفوذ آمریکایی، تأکید کرد: دشمن سعی می کند افرادی را از بین خود ما اجیر کند و از طریق آنها اهداف خود را در نظام و ملت ایران محقق نماید.

نقدی ادامه داد: نفوذی های دشمن شامل کسانی هستند که به طمع رسیدن به مناصب و مسئولیت ها از هر راهی تلاش کرده و سعی می کنند با دادن وعده های دروغین و فریب، رأی مردم را به نفع خود تغییر دهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان افزود: این نفوذی ها، از یک طرف با سیاه نمایی وضع معیشتی و فرهنگی مردم، سعی در القاء روحیه شکست و ناامیدی داشته و از سوی دیگر راه برون رفت و حل مشکلات را در ایجاد روابط دوستانه با غرب و به ویژه با آمریکا معرفی می کنند و در حالی که در کشور ایران به تنهایی تمام عناصر و ظرفیت های اقتصاد پیشرو و بالنده وجود دارد، چشم امیدشان به خارج است. 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان