نمایش 1 - 10 از 614
همزمان با دهه وقف
همزمان با دهه وقف:
معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برپایی برپایی 8 «ایستگاه همه واقف باشیم» همزمان با دهه وقف در سطح استان همدان خبرداد.
مدیر کل ارتباطات مجازی خبرگزاری فارس:
مدیر کل ارتباطات مجازی خبرگزاری فارس با بیان اینکه رسانه های دیداری به طور کاذب نیاز ما به مطالعه را اشباع میکند افزود: این یکی از بزرگترین آفت های امروز جامعه ما است.
عباس صوفی
سخنگوی شورای شهر همدان خبر داد:
سخنگوی شورای شهر همدان خبر از انتخاب عباس صوفی به عنوان شهردار جدید همدان داد.
مدیر کل پزشکی قانونی همدان خبر داد:
مدیر کل پزشکی قانونی همدان از افزایش پانزده درصدی مجوز سقط جنین در شش ماهه اول سال 96 نسبت به سال 95 خبر داد.
خجسته نماينده همدان تشريح کرد:
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حاشيه هاي پيش آمده در خصوص انصراف شهردار همدان گفت: بعضی افراد برای فرار از واقعیت و شفاف سازی، در پی حاشیه سازی و ماهی گیری از آب گل آلود هستند.
نماینده کمیته جست و جوی مفقودین دراستان همدان:
نماینده کمیته جست و جوی مفقودین گفت:پیکر شهید مفقودالاثر غلامحسین ترک دهنو پس از۳۲سال شناسایی شد .
همزمان با هفته کتاب وکتابخوانی:
مدیردبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از اجرای طرح آموزشی ویژه کتابداران کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همدان روز پنج شنبه (25 آبان ) در مجتمع بوعلی سینا همدان خبرداد .
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان خبر داد:
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان از پذیرش ۶۲نفر از مصدومین حادثه زلزله کرمانشاه در بیمارستان های بعثت، آتیه و فاطمیه تا صبح امروز خبر داد و گفت: در این راستا نیز دو دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس و یک تیم بهداشتی به این استان اعزام شده است.
بهترین کارگردان جشنواره بین المللی تئاتر فجر کشور:
بهترین کارگردان جشنواره بین المللی تئاتر فجر کشور گفت: برگزاری چندین دوره این جشنواره در همدان موجب گردیده تا تئاتر کودک و نوجوان در این استان فعال‌تر شده و اکثرگروه‌های تئاتر آن به تولید این ژانر بپردازند.
ارسال کم های موردنیاز به استان کرمانشاه
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان خبر داد:
مدیر کل مدیریت بحران استان همدان گفت: با توجه به اینکه همدان معین استان کرمانشاه است از همان ساعات اولیه وقوع حادثه کمک های موردنیاز این استان ارسال شده است.

صفحه‌ها