نمایش 1 - 10 از 953
یک پزشک گفت: برخلاف گذشته که کنترل بیماری دیابت با مصرف دارو وجود نداشت و روزه‌داری میسر نبود، در حال حاضر با داروهایی که در دسترس بیماران وجود دارد، بیماری دیابت را می‌توان کنترل کرد.
جعفر قنادباشی کارشناس مسائل خاورمیانه؛
کارشناس مسائل بین الملل سردار حاج قاسم سلیمانی را اولین نیروی نظامی دانست که توانست با کمترین سلاح بالاترین قدرت نظامی را در منطقه ایجاد کند.
او با گام هایش دالان های‌ طولانی پر از نور امید را میشکافد؛
پاهایش خوب می‌دانند که کمی بالاتر، جای خالی ده انگشت خودنمایی می‌کند و پاهایش عهد کرده اند که جای خالی دستها را پر کنند. خدا دست هایش را گرفته تا جانی پاک و توانی خدایی نثارش کند.
تحلیل صاحب نظر سیاسی درباره اتفاقات اخیر کشور؛
محمود قاسمی در همدان گفت: در این آشوبها که دشمن 100 طراحی کرده اما در اجرا بدون شک موفق نخواهد بود، البته هر آشوبی هزینه نیز دارد اما در کنارش دردها و ضعف ها هم دیده می شود و ما به فکر درمان می افتیم.
عضو هیات علمی دانشگاه:
عبدالمجید شیخی گفت: در سفر بایدن دو هدف عمده تقویت رژیم منحوس اسراییل و دیگری تشویق برای کسانی که طرح سازش با رژیم صهیونیستی را ریخته بودند، احتمال دارد که بدون شک در هر دو جنبه نتیجه نخواهند گرفت.
پویش مردمی"کی وقتشه؟"
خانم نوروزی دبیر پویش مردمی"کی وقتشه؟" در بیان موانع ازدواج جوانان به ۳ مورد اشاره کردند.
کارگردان تئاتر به من رای دهید؛
رضا عربشاهی کارگردان تئاتر به من رای دهید با بیان اینکه تئاتر امسال رده سنی زیر 18 سال را اضافه کرده است گفت: حضور تمام رده های سنی مهم است چرا که بچه ها راه بهتر زیستن را روی صحنه یاد می گیرند.
وحیدرضا قناعتیان کارشناس فیلم و تئاتر؛
کارگردان و کارشناس فیلم و تئاتر با تاکید بر اینکه سالن های تئاتر باید یکدست باشد گفت؛ از هر سنی نباید مخاطب در سالن حضور داشته باشد، چرا که در این صورت یک کار خوب ممکن است تاثیر آنچنانی نداشته باشد.
پای درد و دل نخبه همدانی؛ وقتی پشتکار به زانو در می آید؛
طراح و سازنده تجهیزات پزشکی همدانی گفت: اتفاقاتی که برای شرکت های دانش بنیان می افتد دل هر جوانی را به درد می آورد، آدم هایی که منصب های کلیدی دارند و در جلسات صحبت ها را با استناد به سخنان رهبری آغاز، اما در عمل ذره ای عمل نمی کنند، این روزها زیاد شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان:
مسعود ویژه گفت: باید بدانیم در دور دست ها نیز ذائقه های هنری و موسیقی مردم تحت تاثیر رسانه تغییر کرده و به سمت اجراهای نامتعارف کشیده شده است؛ لذا باید تلاش کنیم تا ذائقه ها را به سمت کارهای فاخر و تاثر گذار سوق دهیم.

صفحه‌ها