نمایش 1 - 10 از 950
عضو هیات علمی دانشگاه:
عبدالمجید شیخی گفت: در سفر بایدن دو هدف عمده تقویت رژیم منحوس اسراییل و دیگری تشویق برای کسانی که طرح سازش با رژیم صهیونیستی را ریخته بودند، احتمال دارد که بدون شک در هر دو جنبه نتیجه نخواهند گرفت.
پویش مردمی"کی وقتشه؟"
خانم نوروزی دبیر پویش مردمی"کی وقتشه؟" در بیان موانع ازدواج جوانان به ۳ مورد اشاره کردند.
کارگردان تئاتر به من رای دهید؛
رضا عربشاهی کارگردان تئاتر به من رای دهید با بیان اینکه تئاتر امسال رده سنی زیر 18 سال را اضافه کرده است گفت: حضور تمام رده های سنی مهم است چرا که بچه ها راه بهتر زیستن را روی صحنه یاد می گیرند.
وحیدرضا قناعتیان کارشناس فیلم و تئاتر؛
کارگردان و کارشناس فیلم و تئاتر با تاکید بر اینکه سالن های تئاتر باید یکدست باشد گفت؛ از هر سنی نباید مخاطب در سالن حضور داشته باشد، چرا که در این صورت یک کار خوب ممکن است تاثیر آنچنانی نداشته باشد.
پای درد و دل نخبه همدانی؛ وقتی پشتکار به زانو در می آید؛
طراح و سازنده تجهیزات پزشکی همدانی گفت: اتفاقاتی که برای شرکت های دانش بنیان می افتد دل هر جوانی را به درد می آورد، آدم هایی که منصب های کلیدی دارند و در جلسات صحبت ها را با استناد به سخنان رهبری آغاز، اما در عمل ذره ای عمل نمی کنند، این روزها زیاد شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان:
مسعود ویژه گفت: باید بدانیم در دور دست ها نیز ذائقه های هنری و موسیقی مردم تحت تاثیر رسانه تغییر کرده و به سمت اجراهای نامتعارف کشیده شده است؛ لذا باید تلاش کنیم تا ذائقه ها را به سمت کارهای فاخر و تاثر گذار سوق دهیم.
مروری بر زندگی‌نامه شهید شاخص شهرستان همدان در سال 1401
او سنگ مغرور ساحل نشینی بود که در کردستان همواره سخت ترین ماموریت ها را به جان می پذیرفت و پیشواز شهادت می رفت و محورهای آویهنگ پاسگاه دو، دویسه، حسین آباد، نران و دیگر محورهای منطقه سنندج شاهر بر زحمت شبانه روزی امیر و خود گواهان صادقی بر این مدعی هستند او حتی روزهای جمعه را که روز تعطیل بود به کار می پرداخت.
عبدالمجید شیخی؛
در آینده نزدیکی ایران با قدرتی که می تواند به دست گیرد بر بازار نفت و گاز مسلط و قدرت چانه زنی را مجددا به کشورهای صادر کننده بر می گرداندو از همین موقعیت جنگی افزایش قیمت نفت براحتی می تواندهم جبران کاهش صادرات نفت خام را داشته باشیم .
تحلیل گر ایرانی:
عبدالمجید شیخی گفت: جنگ اوکراین و روسیه بارزترین علامت افول امریکا و صعود قدرت کشورهای رقیب امریکاست.
تحلیلگر مشهور جهان عرب؛
" آمریکا باعث بدبختی و گرفتاری اوکراینی ها شده است؛ زلنسکی را بازیچه قرار دادند و قول پشتیبانی و عضویت در ناتو و اتحادیه اروپا را به او دادند اما حالا آمریکا کجاست؟ !"

صفحه‌ها