نمایش 1 - 10 از 458
دبیر شورای نهاد خدمت همدان مطرح کرد:
دبیر شورای نهاد خدمت همدان با بیان اینکه به عنوان یک نهاد انقلابی از تمام افرادی که به شورا راه می یابند نطالبه کری خواهیم داشت افزود: در خصوص مطالبه گری و شفاف سازی چه از از افرادی که در توسط لیست نهاد خدمت معرفی شده اند و چه از بقیه مطالبات خود را خواهیم داشت.
ریس ستاد انتخاباتی رییسی در همدان
ریس ستاد انتخاباتی رییسی در همدان:
رییس ستاد انتخاباتی رییسی در همدان با اشاره به تغییر مبحث مناظره امروز گفت: اگر مباحث اقتصادی را در مناظرات مطرح نکنند نشانگر این است که ترسیده اند و این موضوع نقطه ضعفی برای انها می باشد.
رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین رییسی در همدان:
رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در همدان با بیان اینکه تمامی ستادها به صورت خود جو شو مردمی شکل گرفته اند افزود: تاکنون حتی یک ریال هم بایت هزینه های ستاد از ستاد مرکزی دریافت نکرده ایم و همه براساس پشتیبانی های مردمی بوده است.
به همت آموزشگاه موسیقی آهنگ
هشتم اردیبهشت ماه گروه موسیقی سنتی «همنوازان حصار» در همدان می نوازند.
مدیر فرهنگی سازمان بسیج دانش آموزی استان:
مدیر علمی سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان گفت: به منظور آشنایی دانش آموزان مدارس سمپاد با بسیج دانش آموزی و در راستای ایجاد بستر مناسب جهت رشد انقلابی دانش آموزان، اولین اردوی یک روزه ویژه دانش آموزان مدارس سمپاد به دو شکل اردویی و همایشی برگزار می گردد.
پرداخت 327 میلیارد ریال وام اشتغال در سال گذشته
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد همدان خبر داد:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان همدان از پرداخت 327 میلیارد و 503 میلیون ریال وام خودکفایی اشتغال به مددجویان کمیته امداد در سال گذشته خبر داد.
نماینده سازمان فضای مجازی سراج استان همدان خبر داد:
نماینده سازمان فضای مجازی سراج استان همدان از آغاز ثبت نام دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه در همدان خبر داد.
دبیر هیئت تیراندازی استان همدان:
دبیر هیئت تیراندازی استان همدان گفت: مه‎لقا جام بزرگ بانوی تیرانداز همدانی به عنوان پرچمدار کاروان جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی انتخاب شد.
گفت‌و گوی صبح الوند با « عمو حمید» کودکان همدان
حمید رضا رضایی مجد گفت: معمولاَ ادارات ما وقتی اعتبار مالی ندارند از هنرمندان بومی استفاده می‌کنند، اما وقتی وضع مالی شان خوب می شود به سراغ هنرمندان سایر شهرها و بخصوص تهرانی‌هایی می‌روند که شاید دیگر تا اخر عمرشان حتی همدان را نبینند و هیچ عرقی هم به مردم و فرهنگ این شهر ندارند.
کارگردان موفق تئاتر ملایر
کارگردان موفق تئاتر ملایرگفت: حضور در جشنواره‌های بین المللی خصوصاَ خارج از کشور بهانه ای است برای بهتر دیدن و تجربه کسب کردن و مقایسه شدن با تئاتر جهان است.

صفحه‌ها