اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

19. آبان 1397 - 10:27   |   کد مطلب: 30109
مدیرکل دفتر فناوری و ارتباطات راهداری کشور؛
4 هزار و 800 شرکت حمل و نقلی در کشور فعالیت می کند
مدیركل دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از فعالیت 4 هزار و 800 شرکت حمل و نقلی در کشور خبر داد.

به گزارش صبح الوند، حسین متولی در مراسم افتتاحیه سامانه نوبت دهی مکانیزه در پایانه کالا همدان با اشاره به اینکه مسئولیت 90 درصد حمل و نقل کشور به عهده سازمان راهداری است، اظهار داشت: هم اکنون حدود 300 هزار ناوگان و 4 هزار و 800 شرکت حمل و نقلی در سطح کشور مشغول فعالیت هستند.

 

وی با اشاره به راه اندازی سامانه نوبت دهی در پایانه کالا همدان افزود: این سامانه ها به شکل یکپارچه و به منظور شفاف سازی امور راه اندازی می شود.

 

متولی ادامه داد: همدان سومین شهر کشور است که در آن این سامانه راه اندازی می شود.

 

مدیركل دفتر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهداری یادآور شد: به همین منظور تفاهمنامه ای منعقد شد که در آن همه شرکت ها واگذاری باز از طریق این سامانه را پذیرفتند و مقرر شد هیچگونه باری خارج از این سامانه واگذار نشود و همه اقدامات از لحظه ورود و خروج بار از طریق این سامانه پیگیری شود.

 

حسین متولی خاطرنشان کرد: سعی داریم در آینده این سیستم را بر روی موبایل ها اجرایی کرده و خدمات را از طریق گوشی به اطلاع رانندگان برسانیم.

 

این مسئول ضمن قدردانی از تلاش مجموعه حمل و نقل استان ابراز امیدواری کرد در مراجعات بعدی شاهد جابجایی تمامی بارها از طریق این سیستم باشیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان