اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

27. اسفند 1397 - 14:05   |   کد مطلب: 30788
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری همدان؛
30 گشت نوروزی بر ناوگان حمل و نقل همدان نظارت دارند
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از نظارت و کنترل 30 گشت نوروزی بر ناوگان حمل و نقل استان در ایام نوروز 98 خبر داد.

به گزارش صبح الوند، صفر صادقی راد در نشست هماهنگی ناوگان حمل و نقل استان به فعالیت گشت های عملیاتی جاده ای در ایام نوروز اشاره کرد گفت: گشت های کنترل جاده ای به شکل محسوس و نامحسوس در ایام نوروز به شکل مستمر برقرار است.

وی با اشاره به اینکه گشت‌های نظارت بر ناوگان حمل و نقل مسافر و کالا موجب دلگرمی مسافران در مسیرهای جاده‌ای می شود، افزود: كنترل و نظارت بر حمل و نقل عمومي جاده اي از وظايف اصلي اين اداره كل است كه با همكاري و تعامل با پليس راه استان انجام مي شود.

صادقی راد اظهار داشت: گشت ها باید در محورهای روستایی نیز انجام شود تا نظارت کافی بر ترددها باشد.

معاون حمل و نقل این اداره کل در ادامه بحث ایمنی ترافیک را ناشی از انعکاس رفتارهای انسان و شرایط محیطی برشمرد و گفت: رانندگان ممکن است، مهارت کافی را داشته باشند اما در عین حال ممکن است فرهنگ ترافیکی مناسبی نداشته باشند.

صفر صادقی راد با تأکید بر اهتمام ویژه در خصوص کنترل و نظارت ناوگان مسافر و کالا در ایام نوروز ابراز داشت: نظارت بر تجهیزات و امکانات ناوگان، حضور در محل پاسگاه پلیس راه و مجتمع های خدماتی رفاهی از جمله این اقدامات است.

وی نظارت بر حمل و نقل بار را از دیگر اقدامات در دستور کار عنوان و خاطرنشان کرد: تردد کامیون های حامل فرآورده های نفتی در شب ممنوع است مگر اینکه مجهز به سامانه سپهتن و تردد ایمن باشند.

صادقی راد بر کنترل مدارک ناوگان تأکید کرد و بیان داشت: حمل مسافر بدون صورت وضعيت لازم و حمل كالا بدون بارنامه ممنوع است و تخلفات اضافه تناژ نیز باید به شکل جدی پیگیری شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بیان کرد: نصب دوربين هاي ثبت سرعت در محورها و برقراري گشت پليس نامحسوس و ساير اقدامات براي حفظ جان مردم و ارتقاء سطح ايمني است.

این مسئول تأکید کرد: استفاده از شيوه ها و روش هاي مستقيم و غيرمستقيم تنها براي راحتي مردم در بهره گيري از حمل و نقل جاده اي وكاهش تصادفات است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان