اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

7. مهر 1397 - 12:29   |   کد مطلب: 29885
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: مطالبه کامیون داران باید از راه قانونی پیگیری شود و نباید با حاشیه سازی برخی افراد، گره این صنف تلاش گر کورتر شود.

به گزارش صبح الوند، مصطفی پناهنده در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: برخی افراد در فضای مجازی اقدام به حاشیه سازی برای صنف کامیوندار می کنند که هدف آنها حاشیه سازی است که نه تنها کاری از پیش نمی رود بلکه گرهی به مشکلات امروزی این صنف خواهد زد.

 

وی با تأکید بر اینکه بررسی و پیگیری مشکلات به حق رانندگان کالا در دستور کار است، تصریح کرد: یکی از مطالبات کامیون‌داران افزایش نرخ کرایه‌ها بود که با افزایش 20 درصدی تعرفه حمل و نقل این مطالبه آنها پاسخ داده شد.

 

پناهنده با اشاره به اینکه کار باید اصولی انجام شود و مشکلات را از طریق راه صحیح باید برطرف کرد، افزود: یکی دیگر از خواسته‌های کامیون‌داران قرار گرفتن آنها در بحث مشاغل سخت و زیان‌آور بود که این موضوع هم در مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است.

 

وی در مورد مشکلات بیمه‌ای این رانندگان و افزایش دو برابری هزینه بیمه آنها نیز یادآور شد: در مورد بیمه تکمیلی هم مطالباتی داشتند که با رایزنی و پیگیری‌های انجام شده این موضوع هم رفع شد.

 

مدیرکل راهداری استان همدان در مورد مطالبات آنها در خصوص لاستیک و لوازم یدکی نیز خاطرنشان کرد: بحث توزیع لاستیک نیز با نرخ تعاونی با کمک سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در حال انجام است.

 

این مسئول یادآور شد: خوشبختانه بارگیری در پایانه های کالا در سطح استان در حال انجام است و رانندگان مانند روزهای گذشته اقدام به جابجایی کالا به مناطق مختلف کشور می کنند.

 

گفتنی است، 12 هزارو 981 ناوگان فعال در بخش حمل و نقل بار و 19 هزار و 122 راننده در این حوزه در سطح استان مشغول به فعالیت هستند.

 

در استان همدان 97 شرکت حمل و نقل کالا وجود دارد که از این تعداد 92 شرکت فعال است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان