اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. مرداد 1397 - 13:44   |   کد مطلب: 29648
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 27 طرح راهداری با 123 میلیارد ریال هزینه هفته دولت در استان به بهره‌برداری می‌‌رسد.

به گزارش صبح الوند، حمید پرورشی خرم با اشاره به اینکه هفته دولت فرصتی بزرگ برای گزارش خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم است، اظهار داشت: هفته دولت مهم‌‌ترین مناسبت تقویمی دستگاه‌‌های اجرایی است که مردم با نتایج تلاش‏های مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا می شوند.

 

وی با تأکید بر اینکه این اداره کل نیز بهره برداری از چندین پروژه عمرانی را در دستور کار خود قرار داده است، تصریح کرد: 27 طرح با اعتبار 123 میلیارد ریال در استان به بهره‌برداری می‌‌رسد که از این میزان 32 میلیارد ریال از اعتبارات استانی و بقیه از اعتبارات ملی تأمین شده است.

 

معاون راهداری استان همدان افزود: لکه گیری و روکش آسفالت محورهای روستایی رزن، سه راهی فامنین-آوج، سه راهی پایگاه- قیدار، کبودرآهنگ-سوباشی، ملایر-آورزمان، قهاوند-کوریجان، مریانج-امامزاده محسن، همدان-سنندج، محور روستایی بهار، اسدآباد-آجین-سنقر، فیروزان-کارخانه، نهاوند-بروجرد و تویسرکان-کنگاور بخشی از طرح‌‌های افتتاحی این اداره کل است.

 

حمید پرورشی خرم ادامه داد: علاوه بر طرح‌‌های لکه گیری و روکش آسفالت، طرح‌‌های دیگری در بخش ایمن‌سازی راه‌ها در دستور کار است که می‌توان به روشنایی گردنه ماهنیان رزن، روشنایی گردنه پیرمیشان ملایر، روشنایی تقاطع رسول اباد بهار، نصب نیوجرسی بتنی ، مفصلی محور رزن- همدان و تکمیل زیرگذر بادخوره اسدآباد اشاره کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان