اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

22. خرداد 1397 - 13:36   |   کد مطلب: 29331
در نشست ارتقاء خدمات مسافری استان مطرح شد؛
سنتی نگری، مهمترین معضل بخش حمل و نقل مسافربری
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با تأکید بر اینکه سنتی نگری نباید گریبانگیر حمل و نقل مسافربری شود، گفت: خدمات حمل و نقل مسافربری باید به روز باشد.
حمل و نقل مسافربری

به گزارش صبح الوند، مصطفی پناهنده در پنجمین نشست کارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافری استان تسهیل در ارائه خدمات حمل و نقل مسافربری را امری ضروری برشمرد و افزود: توسعه خدمات شركت‌های مسافربری باید در قالب ارتقای سطح خدمات، افزایش رقابت‌پذیری و رونق فضای كسب و كار باشد.

 

وی اظهار داشت: توسعه خدمات باید به گونه ای باشد که شرکت ها بتوانند خدمات مناسب و مطلوبی را به مردم ارائه دهند.

 

این مسئول با ابراز امیدواری از وضعیت ناوگان اتوبوسی استان اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت ناوگان اتوبوسی استان در شرایط مطلوب و مناسبی است.

 

پناهنده، نصب سامانه سپهتن را از جمله مزایا برای رانندگان ناوگان مسافربری اتوبوسی عنوان کرد و گفت: صد در صد ناوگان اتوبوسی استان مجهز به سامانه سپهتن شده است.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در ادامه بر به روز شدن و رقابت سالم شرکت های مسافربری تأکید کرد و یادآور شد: امكان تأسیس شركت‌های مسافربری درب تا درب سواری كرایه كه فعالیت آنان خدمات مناسبی را در اختیار مسافران قرار خواهد داد، از جمله مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان