4. فروردين 1397 - 22:52   |   کد مطلب: 29071
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه درد مزمن و دیرینه کشور اقتصاد غیرپویا است، گفت: اقتصاد مقاومتی را می‌توان درمان این درد مزمن دانست، چرا که سبب پویایی اقتصاد می‌شود.

به گزارش صبح الوند، آیت‌الله سید احمد خاتمی عصر امروز در ویژه برنامه سخنرانی حرم رضوی که در رواق امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: دشمن از طریق فضای مجازی قصد دارد، به موضوعاتی همچون دین، اخلاق، نظام اسلامی و سبک زندگی ضربه وارد کرده و آنها را تغییر دهد.

وی با اشاره اینکه دشمن به کشور ما فشارها و ضربه‌‌های اقتصادی وارد می‌کند، متذکر شد: درد مزمن و دیرینه کشور اقتصاد غیرپویا است، این در حالی است که اقتصاد مقاومتی را می‌توان درمان این درد مزمن دانست، چراکه سبب پویایی اقتصاد می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری نامگذاری‌های شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انجام می‌شود را کارشناسی و برای درمان درد کشور دانست و اضافه کرد: این نامگذاری‌های سال علاوه بر اینکه بار فرهنگی دارد، جهت‌دار و هدفمند است.

خاتمی با تاکید بر عمیق‌تر شدن کینه دشمن در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، بیان کرد: دشمن قصد دارد از موضوعاتی همچون سیاسی، فرهنگی و اقتصادی به کشور ضربه بزند.

وی سازمان‌های بین‌المللی را بازیچه‌ای برای تحقق اهداف استکبار دانست و افزود: با وجود اینکه تولیدکنندگان در اجرای شعار سال 97 نقش مهمی دارند، اما مردم و مسئولان نیز باید برای اجرای شعار سال 97 تلاش کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از کالای ایرانی یعنی اگر کالایی حتی با وجود کیفیت پایین‌تر از جنس خارجی در کشور تولید شود، باید از آن در قالب خرید تولیدات داخلی، پشتیبانی کرد تا کیفیت آن ارتقا یابد و اجناس خارجی نیز وارد ایران نشود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان