اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. خرداد 1396 - 23:53   |   کد مطلب: 25536
مدافع تیم ملی ایران در تلاش است تا استقلال تیمی بین المللی‌تر و با تجربه تر ببندد و بعد خودش هم به این تیم اضافه شود.
علت به تعویق افتادن بازگشت منتظری به استقلال

به گزارش صبح الوند به نقل از مهر، منتظری با وجود آنکه بازی تیم ملی ایران هم تمام شده است اما هنوز پای قرارداد با استقلال ننشسته و در واقع از طریق یک دوست مشترک در حال «پیغام و پسغام فرستادن» برای باشگاه استقلال است.

این ملی پوش که تا این لحظه تنها ملی پوشی است که شاید با استقلال وارد فصل جدید لیگ برتر شود، بحث‌هایی با باشگاه استقلال و مسئولان نقل و انتقالات این باشگاه داشته است. او در واقع به عنوان یک «بزرگتر» در میان بازیکنان درخواست دارد که استقلال تیمی بین المللی تر و با تجربه تر ببندد و بعد منتظری به این جمع اضافه شود.

در واقع منتظری به عنوان یک ملی پوش با تجربه سعی دارد استقلال تیم بهتری باشد تا اتفاقاتی مثل نتیجه  ۶ بر یک سال قبل برای استقلال رخ ندهد چرا که پای اعتبار منتظری هم در میان است.  منتظری نشست با استقلالی ها و عقد قرارداد را عقب انداخته تا شرایط این تیم را ارزیابی کند؛ هر چند او در نهایت به استقلال می‌آید اما منتظر است که بازیکنان خریداری شده تیم را بیشتر رصد کند.

ظاهرا او تاکنون از نقل و انتقالات راضی نبوده که پای قرارداد ننشسته است. شاید هم این کار منتظری در نهایت به سود استقلال تمام شود چرا که استقلال برای لیگ پارسال خوب بود اما در دومین آزمون جدی اش در آسیا اتفاقی جبران ناپذیر را تجربه کرد و نشان داد که تجربه هم برای تیم بین المللی داشتن کاملا لازم است و منتظری این تجربه را دارد و می داند که باید تیم خوبی بسته شود؛ هر چند او پیشنهاد خوبی هم از قطر به دستش رسیده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان