اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

23. مرداد 1397 - 13:00   |   کد مطلب: 29717
در حالی که حدود 2 هفته به بازی های استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در برابر السد و الدحیل باقی مانده، آغاز طوفانی این دو تیم قطری در لیگ قطر باعث نگرانی هواداران استقلال و پرسپولیس شده است.

به گزارش صبح الوند به نقل از برترین ها، در حالی که حدود 2 هفته به بازی های استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا در برابر السد و الدحیل باقی مانده، آغاز طوفانی این دو تیم قطری در لیگ قطر باعث نگرانی هواداران استقلال و پرسپولیس شده است.

 

در هفته اول لیگ ستارگان قطر، الدحیل 3-0 در زمین الشحانیه به پیروزی رسید و السد هم در زمین الخریطیات 6-0 پیروز شد. در هفته دوم اما نوبت الدحیل بود که حریفش الخور را 6 تایی کند. در تیم الدحیل یوسف العربی با 3 گل بهترین گلزن این تیم می باشد.

 

السد هم میزبان العربی بود و با نتیجه عجیب 10-1 به برتری رسید. در این بازی بغداد بونجاح مهاجم الجزایری السد 7 گل از گل های این بازی را به ثمر رساند و با 10 گل تا به اینجا آقای گل لیگ قطر می باشد.

 

این نتایج در حالی رقم می‌خورد که شروع پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر ایران آنچنان هم کوبنده نبوده و باید گفت دو تیم قطری برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا از سرخابی‌های تهران آماده‌تر هستند و با این بردهای پرگل برای حریفان ایرانی خود خط و نشان کشیده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
سفیر عشق