نمایش 1 - 10 از 789
پرواز تهران-همدان؟؟؟؟
از آنجا که همدان به عنوان قطب مهم گردشگری در غرب کشور محسوب می‌گردد و همچنین جهت تسهیل و رفاه مردم در راستای خدمت‌رسانی مطلوب(خدمات پزشکی،آموزشی،بازرگانی...) امیدواریم پروازهای روزانه برنامه ریزی گردد.
جدال راهبردی در عراق و سوریه
یادداشت/ هادی محمدی
از نگاه مقامات ارشد نظامی و سیاسی امریکایی، ادامه روندهای جاری در سوریه و عراق، فرصت‌های راهبردی را از امریکا سلب خواهد کرد...
فرهاد نظریان‌سامانی
یادداشت/ فرهاد نظریان‌سامانی
اصولگرایان قدم بزرگی را برداشته اند و چند قدم کوچک مانده تا پیروزی بزرگ و قبول کنیم هنوز کار اساسی لازم است تا بتوان آن آرای خاکستری و مردد که امید به روحانی و تفکرش را در انتخابات نشان دادند را جذب جبهه اصولگرایی کرد و این مهم حاصل نمی شود مگر در سایه تلاش، کوشش و امیدواری
امام حسین(ع) بزرگ پاسدار تاریخ
امام حسین(ع) و 72 تن از یاران باوفایشان در واقعه ای بس عظیم و در عاشورای سال 61 هجری ، اوج پاسداری و صیانت از اسلام و آرمانهایش را به نمایش گذاشتند.
آنچه در جوی می‌رود آب است
یادداشت/ رسول شکری‌نیا
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
احتمال خداحافظی زودهنگام با آقای رئیس جمهور
یادداشت/ رضا رضائی
در ماه‌های پایانی عمر دولت یازدهم، پروژه مظلوم نمایی شخص رئیس جمهور با مطرح کردن احتمال ردصلاحیت وی از سوی شورای نگهبان در انتخابات آتی، کلید می خورد! که به نوعی فرار رو به جلوی دولت به حساب می آید.
 نامه دلتنگی فرزند برای مادر شهیدش
به بهانه فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا(س) منتشر شد
این روزها ، روزهای غریبی برای مهدی فاطمه است.داغ نبود مادر و یادش ، دلش را می سوزاند.در و دیوار شهر را می بیند.آدمهایش را می بیند.از مسجد یا تکیه گاهی ، نوای زهرا زهرا (س) می شنود، دلش دیگر تاب نمی آورد و از پس این کوچه های غربت و دلتنگی خود را به ندا می رساند و سرش را به دیواری تکیه می دهد ، بغضش می ترکد و برای مادرش ، مادر پهلو شکسته اش اشک می ریزد .
«نشست آستانه» در تلاش است تا بر سوریه از آغاز بحران تا امروز نقطه پایان بگذارد و پایه‌های «سوریه‌ای جدید» را به وجود آورد.
در میان 31 نفر عضو گروه سلامت معنوی در فرهنگستان علوم پزشکی، تنها 4 عالم دینی حضور دارند و تقریبا تمام اعضای دیگر این گروه در رشته های مرتبط با سلامت جسم و بعضا سلامت روان تحصیل کرده اند.
استکبار بار دیگر به دنبال ترسیم ساختارهای جدید در سرزمین های اسلامی است که جنگ های نیابتی در منطقه غرب آسیا به دنبال ایجاد نظم نوین جهانی اتفاق افتاده است. عنوان کردن جنگ مذهبی و اختلافات شیعه و سنی در حوادث عراق، لبنان، سوریه و یمن انحراف آشکار از اصل ماجراست.

صفحه‌ها