نمایش 1 - 10 از 788
وحدت از نگاهی دیگر
یادداشت/علی دارابی
تقریب بین مذاهب و توسعه مودت و مهربانی مسلمانان باید خاری در چشم دشمنان امت پیامبر رحمت (ص) شود. جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام برخاسته از متن مردم و دارای ایدئولوژی اسلامی باید به صورت تمام قد دارای ویژگی های وحدت آفرین باشد
یادداشت/رسول شکری نیا
یادداشت/رسول شکری نیا
امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهيدسرافراز و مجاهدفي سبيل الله، بسيجي مخلص و ولايتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولين فرمانده بسيج و سپاه در كرمانشاه سردار سرلشكر سيد محمد سعيد جعفري كه با هوشمندي سازمان بسيج مستضعفين به عنوان شهيد شاخص سال ۹۶ كشور انتخاب و معرفي شده است.
هجرت تاریخی امام
هجرت تاریخی امام خمینی از عراق به پاریس در 15 مهرماه 57 ، فصلی نو را در نهضت انقلابی ایشان و ملت ایران آغاز کرد.
مسجد در اسلام، قلب تپنده حیات و جایگاه پیوند آسمان و زمین است. انسان به عنوان اشرف مخلوقات در آن رشد و تکامل می‌یابد.
نگاهی به انتخاب شهردار برای همدان
نگاهی به انتخاب شهردار برای همدان؛
بحث انتخاب شهردار برای شهرهای کشور وارد مراحل جدید شده است.در این میان همدان به عنوان نخستین شهر و مدنیت در ایران جایگاه ویژه همچون همیشه دارد.
به استراتژی دشمن حمله کنید
همه چیز به این بازمی‌گرددکه آقای روحانی،دولت او و جریان اصلاحات در مقابل تحریم‌های جدیدچگونه رفتار خواهن کرد وچه ادبیاتی درباره سپاه وبرنامه دفاعی، منطقه‌ای وموشکی آن،خطاب به افکار عمومی تولیدمی کنند.
فاطمه معصومه(س) ،الگوی بی مثال برای تمام دختران
نامه ای خطاب به همه دختران سرزمینم:
دخترم ، بگذار از همین ابتدا و بدون پرده پوشی ، بگویم ، که در این عصر و زمانه وظیفه سنگینی داری. تو می خواهی مادر شوی ؛ الگوی دختران و پسران آینده این سرزمینی.
 وضعیت حجاب و عفاف
حجاب به عنوان یک موضوع اجتماعی نیازمند بررسی و نظارت مسئولان دولتی می باشد.
نقش رسانه های داخلی بر وضعیت حجاب و عفاف
امروزه رسانه ها نقش موثری در تغییر ارزش ها و فرهنگ های جوامع انسانی دارند بنابراین به جرأت می توان اذعان کرد که رسانه ها در ترویج و نهادینه ساختن فرهنگ حجاب و یا تضعیف آن نقش انکار ناپذیری در جامعه دارند.
مردم همدان همواره رایحه خوش آن دیدار را استشمام می کنند
به بهانه فرارسیدن سالروز سفر مبارک امام خامنه ای به دارالمومنین همدان:
دیار دارالمونین و دارامجاهدین همدان در 15 تیر ماه سال 1383 ، میزبان بهترین مهمان خود یعنی امام خامنه ای ، رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی و هیئت همراه ایشان بود.

صفحه‌ها