نمایش 1 - 10 از 784
نگاهی به انتخاب شهردار برای همدان
نگاهی به انتخاب شهردار برای همدان؛
بحث انتخاب شهردار برای شهرهای کشور وارد مراحل جدید شده است.در این میان همدان به عنوان نخستین شهر و مدنیت در ایران جایگاه ویژه همچون همیشه دارد.
به استراتژی دشمن حمله کنید
همه چیز به این بازمی‌گرددکه آقای روحانی،دولت او و جریان اصلاحات در مقابل تحریم‌های جدیدچگونه رفتار خواهن کرد وچه ادبیاتی درباره سپاه وبرنامه دفاعی، منطقه‌ای وموشکی آن،خطاب به افکار عمومی تولیدمی کنند.
فاطمه معصومه(س) ،الگوی بی مثال برای تمام دختران
نامه ای خطاب به همه دختران سرزمینم:
دخترم ، بگذار از همین ابتدا و بدون پرده پوشی ، بگویم ، که در این عصر و زمانه وظیفه سنگینی داری. تو می خواهی مادر شوی ؛ الگوی دختران و پسران آینده این سرزمینی.
 وضعیت حجاب و عفاف
حجاب به عنوان یک موضوع اجتماعی نیازمند بررسی و نظارت مسئولان دولتی می باشد.
نقش رسانه های داخلی بر وضعیت حجاب و عفاف
امروزه رسانه ها نقش موثری در تغییر ارزش ها و فرهنگ های جوامع انسانی دارند بنابراین به جرأت می توان اذعان کرد که رسانه ها در ترویج و نهادینه ساختن فرهنگ حجاب و یا تضعیف آن نقش انکار ناپذیری در جامعه دارند.
مردم همدان همواره رایحه خوش آن دیدار را استشمام می کنند
به بهانه فرارسیدن سالروز سفر مبارک امام خامنه ای به دارالمومنین همدان:
دیار دارالمونین و دارامجاهدین همدان در 15 تیر ماه سال 1383 ، میزبان بهترین مهمان خود یعنی امام خامنه ای ، رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی و هیئت همراه ایشان بود.
یادداشت: رسول شکری نیا
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.
پرواز تهران-همدان؟؟؟؟
از آنجا که همدان به عنوان قطب مهم گردشگری در غرب کشور محسوب می‌گردد و همچنین جهت تسهیل و رفاه مردم در راستای خدمت‌رسانی مطلوب(خدمات پزشکی،آموزشی،بازرگانی...) امیدواریم پروازهای روزانه برنامه ریزی گردد.
جدال راهبردی در عراق و سوریه
یادداشت/ هادی محمدی
از نگاه مقامات ارشد نظامی و سیاسی امریکایی، ادامه روندهای جاری در سوریه و عراق، فرصت‌های راهبردی را از امریکا سلب خواهد کرد...
فرهاد نظریان‌سامانی
یادداشت/ فرهاد نظریان‌سامانی
اصولگرایان قدم بزرگی را برداشته اند و چند قدم کوچک مانده تا پیروزی بزرگ و قبول کنیم هنوز کار اساسی لازم است تا بتوان آن آرای خاکستری و مردد که امید به روحانی و تفکرش را در انتخابات نشان دادند را جذب جبهه اصولگرایی کرد و این مهم حاصل نمی شود مگر در سایه تلاش، کوشش و امیدواری

صفحه‌ها