اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. آذر 1392 - 13:07   |   کد مطلب: 3535
رییس سابق بازرسی منطقه غرب کشور با بیان این‌که نظارت نسبت به بازرسی در اولویت است، گفت: سعی سازمان بازرسی بر پیشگیری از جرم به جای رسیدگی قضایی به تخلفات است.

به گزارش صبح الوند، علی اکبر عابدی در مراسم تودیع و معارفه رییس بازرسی منطقه غرب کشور در شورای اداری استان همدان گفت: وظيفه این سازمان، نظارت بر حسن جريان امور است.

وی بیان کرد: نظارت بر حسن اجرای امور کشور و حسن اجرای قوانین ماموریت اصلی این سازمان محسوب می‌شود.

رییس سابق بازرسی منطقه غرب کشور گفت: طی 35 ماه گذشته یک هزار و 885 گزارش از بازرسی در استان های شش گانه منطقه چهار تهیه شده و به یک هزار و 733 گزارش رسیدگی شده است.

وی تصریح کرد: بازرسان در صورت برخورد با جرایم مکلف به اعلام آن به مراجع رسیدگی هستند که یک هزار و 960 گزارش طی این مدت به مراجع گوناگون ارسال شده است.

عابدی ادامه داد: طی این گزارش ها یک هزارو 516 نفر از مدیران متخلف به مراجع رسیدگی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: رویکرد سازمان بازرسی همکاری و رفع موانع پیش روی خدمت رسانی به مردم بوده است که در این راستا پنج هزارو 550 پیشنهاد دادیم که از این تعداد چهارهزارو 772 توسط دستگاه ها، اجرایی شد.

رییس سابق بازرسی استان همدان گفت: طی 35 ماه گذشته تعداد دو هزارو 689 معامله باطل یا تجدید شده است و تعداد شکایت واصل شده به ادارات بازرسی استان ها 13 هزار و 136 بوده که از این میزان به 12 هزار 500 شکایت رسیدگی شده است.

وی گفت: به دلیل آشنایی که با مدیران داشتیم مشکلات در اسرع وقت حل می شد و کار به تشکیل پرونده و ارسال آن برای پیگیری های آتی نمی رسید.

عابدی گفت: پاسخگویی به گزارش ها در زمان آقای پورمحمدی در سازمان بازرسی تسریع یافت به نحوی که پاسخگویی بیشتر از 60 روز به طول نمی انجامید.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان