اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. آذر 1392 - 9:51   |   کد مطلب: 3533
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: تحریم های اقتصادی و اعمال فشارها و تهدیدها نمی تواند ملت ایران را از نظام جمهوری اسلامی روی گرداند.

به گزارش صبح الوند،  آیت الله غیاث الدین طه محمدی در آیین تودیع و معارفه رییس بازرسی منطقه غرب کشور در شورای اداری استان همدان اظهار داشت: مسوولان در گرفتن مسوولیت به رضای خدا توجه داشته باشند و اقدامات خود را بر مدار دین مداری تعریف کنند.

وی تشریح کرد: انتقال مسوولیت ها به نوعی امتحان خداوند برای بندگان محسوب می شود تا بتوانند عملکرد خود را در موقعیت های مختلف نشان دهند.

وی بر توجه بر احسان و نیکوکاری در تمام دوران های زندگی تاکید کرد و گفت: احسان به معنای این است که در تمام مراحل زندگی هر کاری که به ما محول شده را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم چرا که خداوند جز بهترین را نخواهد پذیرفت.

آیت الله طه محمدی پندار و گفتار نیکو را از جمله صفات پسندیده دین اسلام مطرح و تصریح کرد: اگر بنده نماز خود را در اوج احسان به جا آورد زمینه برای معراج مومن مهیا می شود.

آیت الله طه محمدی افزود: افراد باید در درجه اول خودشان عملکرد یک عمر خود را بسنجند تا وقتی در روز قیامت عملکرد خود را مشاهده کردند از آن شرمسار نشوند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان