اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

10. آذر 1392 - 11:46   |   کد مطلب: 3532
فرمانده انتظامی استان همدان از انهدام باند بزرگ تهيه و توزيع موادمخدر و کشف 161 کيلوگرم موادمخدر در همدان خبر داد.

به گزارش صبح الوند به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان همدان، محمد مهدیان‌نسب از انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف یک محموله 161 کیلوگرمی تریاک در این راستا خبر داد و افزود: در پی تلاش‌های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیری اعضای یک باند که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر از استان‌های مرزی به استان همدان و شهرستان نهاوند فعالیت دارند و قصد حمل محموله بزرگ از مواد افیونی را داشتند به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا اکیپی مجرب از مأموران این پلیس به شهرستان نهاوند اعزام و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهاوند محورهای ورودی این شهرستان را تحت کنترل قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان همدان یادآور شد: در ادامه استقرار مأموران در محل‌های از پیش تعیین شده خودروی عاملان این باند شناسایی و تحت کنترل اطلاعاتی قرار گرفت که در ادامه تعقیب و مراقبت خودروی مذکور، قاچاقچیان تحویل گیرنده مواد مخدر نیز که در طول مسیر به خودروی حامل مواد پیوست نیز شناسایی شدند.

وی بیان داشت: حضور به هنگام مأموران در این عملیات سبب شد زمانی که قاچاقچیان قصد جابجایی مواد مخدر را داشتند طی یکسری اقدامات ضربتی و غافلگیرانه دو نفر از قاچاقچیان دستگیر و 161 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و دو دستگاه خودرو در این راستا توقیف شوند.

مهدیان‌نسب در پایان با اشاره به تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای انهدام دیگر باندها و دستگیری مرتبطین احتمالی با باند مذکور خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه مراجع قضایی شدند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان