اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

3. آبان 1392 - 20:00   |   کد مطلب: 2710
ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمي خبري كذب و دروغ است و به هيچ وجه صحت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری صبح الوند، مادر ترلان پروانه ، در خصوص خبري مبني بر ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمي گفت: اين خبر شايعه اي بيش نيست و به هيچ وجه صحت ندارد و ما در وبلاگ رسمي ترلان تكذيبيه اين خبر را اعلام كرديم. اين خبر باعث نگراني من است و به واقع نمي دانم با اين مسئله چه كار بايد بكنم. ترلان 16 سال بيشتر ندارد و نمي دانم هدفشان از انتشار اين خبر دروغ چيست.

وي بيان كرد: سال گذشته نيز همين شايعه درباره ترلان پروانه و ارسلان قاسمي مطرح شد كه ما در جشنواره فيلم فجر از طريق مصاحبه آن خبر را تكذيب كرديم. ترلان پروانه و ارسلان قاسمي دو بازيگر نوجوان هستند و اصلا سن آنها به ازدواج نمي خورد و تنها در صحنه بازيگري مقابل همديگر قرار مي گيرند. سايت خانواده سبز نيز اين خبر را منتشر كرده بود كه من بسيار از انتشار اين خبر ناراحت و عصباني شدم و عنوان كردند كه اين خبر از طريق يكي از كاربرانشان منتشر شده و سريع خبر تكذيبيه آن را اعلام كردند. ما باشنيدن اين اخبار پشت دخترمان هستيم، ولي بسياري از زندگي ها توسط اين اخبار با مشكلات روبرو مي شود.

وي تصريح كرد: پدر ترلان پروانه بابت اين مسئله از طريق سازمان فيلترينگ نيز شكايت كرده است.

وي در خصوص برخورد خود ترلان پروانه از انتشار اين خبر عنوان كرد: ترلان پروانه ابتدا اين خبر برايش خنده دار و مسخره بود، چرا كه اين خبر تنها در حد يك شايعه و غيرقابل باور است، ولي بعد از آن بسيار ناراحت شد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان