اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

6. مهر 1392 - 10:26   |   کد مطلب: 2119
سرپرست شهرداري همدان اظهار داشت: اين تقاطع با تلاش هاي شبانه روزي شهردار سابق همدان سيد مسعود عسگريان و حمايت هاي شوراي شهر همدان به بهره برداري رسيد.

به گزارش پایگاه خبری صبح الوند، امير رضا يوسفيان در آيين بهره برداري از تقاطع غير همسطح خواجه رشيد همدان اضافه كرد: اين تقاطع با ۴۹۵متر طول در ۲۲۰ متر عرشه و در رمپ ۲۲۰متر و ۱۷۵ متر در اجرا شده است.
وي همچنين گفت: طرح مطالعاتي هدايت ترافيك سربار تقاطع غير همسطح خواجه رشيد به داخل خيابان بوعلي و امامزاده عبدالله انجام شده كه با تصويب شوراي ترافيك استان و شهرستان در حال انجام است و با انجام اين طرح ترافيك اين محل ها رفع مي شود.
وي همچنين از طرح هدايت ترافيك ميدان امامزاده عبدالله و ميدان مفتح خبر داد و افزود: طرح مطالعاتي اين طرح توسط كميسيون خدمات شهري و شوراي ترافيك و مديريت منطقه انجام شده است و به زودي به مرحله اجرا در خواهد آمد.
سرپرست شهرداري همدان در ادامه گفت: وفاق و همدلي مجموعه ارشد استان موجب ايجاد زيربناهاي اساسي در توسعه شهر همدان شده و در آينده اقدامات جديد شهرداري همدان در راستاي آباداني بيش از پيش شهر،‌به استحضار مردم خواهد رسيد .

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان