اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

5. تير 1401 - 9:02   |   کد مطلب: 35972
دادستان همدان گفت: پس از برگزاری جلسات مکرر و پیگیری های مستمر و تلاش برای رفع موانع تولید، یکی دیگر از کارخانه های استان، در حوزه تولید لبنیات احیاء شده و جان تازه می گیرد.

به گزارش صبح الوند،«حسن خانجانی موقر» در حاشیه بازدید از یکی از شرکت های تولیدکننده محصولات لبنی، حمایت از واحدهای تولیدی را از اولویت های دستگاه قضایی دانست و گفت: تلاش ما در مسیر تحقق شعار سال و عمل به منویات رهبر انقلاب است، تا بتوانیم با رونق گرفتن تولید، بر اشتغالزایی جوانان بیافزاییم.
وی از پیگیری های مستمر برای احصاء و شناسایی واحد‌های نیمه تعطیل و یا تعطیل خبر داد و اظهار کرد: با کمک ستاد تسهیل و همفکری با صاحبان شرکت ها بر آنیم تا راهکارهای قانونی و اساسی برای رفع مشکلات پیش روی این گونه واحدها از جمله؛ مشکلات بانکی، بیمه ای و مالیاتی ارائه دهیم.
دادستان همدان افزود: شرکتی که امروز مورد بازدید قرار گرفت، در حوزه تولید لبنیات فعالیت داشت که چند سالی از رونق افتاده بود، اما با توجه به جلسات مکرر با نماینده های بانک و سازمان صمت، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان و نیز تولیدکننده چاره اندیشی شد و احیاء مجدد این کارخانه در دستور کار قرار گرفت.
خانجانی موقر توجه به کسب و کار در جامعه را یکی از مظاهر حمایت از حقوق عامه عنوان کرد و گفت: هرچه واحدهای تولیدی رونق یابد به همان اندازه نیز برای جوانان فرصت شغلی ایجاد می شود.
وی با بیان اینکه اقدامات مناسبی در سال های اخیر به همت فعالیت های ستاد اقتصاد مقاومتی استان انجام شده، تاکید کرد: سیاست دستگاه قضا حرکت در مسیر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است، چرا که تحقق آن، زمینه ساز هرچه بیشتر توسعه و پیشرفت اقتصادی در کشور آن هم با نگاه به داشته های داخلی می شود‌.
انتهای پیام/ز

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان