اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

5. تير 1401 - 8:47   |   کد مطلب: 35968
رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: دیدار با خانواده شهدا، تذکری برای ماست تا بدانیم چه خون های پاکی برای استقرار امنیت کشورمان بر روی زمین ریخته و وظیفه مسئولیتی ما را سنگین تر می کند.

به گزارش صبح الوند، به مناسبت هفته قوه قضائیه «محمدرضا عدالتخواه» رئیس کل دادگستری استان همدان به همراه هیئت همراه با خانواده شهید پیری دیدار کرد.
شهید محمدرضا پیری 15 مرداد سال 1361 و در سن ۱۹ سالگی به درج رفیع شهادت نائل آمد.
این شهید وارسته سال هاست که خبر آمدن میمهان را در خواب به مادر می دهد، مادری که با شنیدن خبر آمدن میمهان ها ساعت ها قبل خانه را آب و جارو می کند.
او مدت هاست که منتظر است روزی برسد و تنها یک تکه از استخوان شهید را به دستش برسانند و به محمدرضاش برسد.شهید پیری جاویدالاثر است.
رئیس کل دادگستری استان همدان در حاشیه دیدار با این مادر شهید، تکریم خانواده شهدا را وظیفه همگان دانست و گفت: اگر نبود رشادت های آن شهدا و صبوری خانواده های آنان، هیچ گاه امنیت و آسایش در کشور حاکم نمی شد.
وی اظهار کرد: هستند خانواده های شهدای بسیاری به مانند مادر شهید پیری که سال هاست چشم به راه آمدن خبری از فرزند جاویدالاثرشان هستند و با هر صدای دری، دل تنگ های خود را فاش می کنند.
رئیس کل دادگستری استان همدان افزود: دیدار با خانواده شهدا، تذکری برای ماست تا بدانیم که اگر امروز در آرامش زندگی می کنیم چه خون های پاکی برای این استقرار امنیت بر روی زمین ریخته و وظیفه مسئولیتی ما را سنگین تر می کند.
انتهای پیام/ز

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
کنگره ملی8000شهیداستان همدان