اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

27. شهريور 1400 - 9:14   |   کد مطلب: 35358
محمد علی محمدی در شورای آموزش و پرورش شهرستان همدان گفت : همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با توجه به تعداد دانش آموزان در مدارس کلاسها بصورت حضوری و غیر حضوری دایر خواهد شد.

به گزارش صبح الوند، وی با اشاره به واکسیناسیون 90 درصد فرهنگیان در سطح شهرستان همدان افزود : مدارس کم تراکم بویژه در سطح روستاها و مناطق کم جمعیت بصورت حضوری بازگشایی خواهد شد.

فرماندار همدان اضافه کرد : مدارس دارای جمعیت دانش آموزی با تراکم متوسط متناسب با رنگبندی طرح مدیریت هوشمند کرونا بصورت حضوری و غیر حضوری فعالیت خواهند کرد و مدارس با تراکم جمعیتی بالا بصورت غیر حضوری و با حداقل حضور دانش آموزان کلاسها برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه واکسیناسیون دانش آموزان نیز در دستور کار قرار دارد تصریح کرد : دانش آموزان و اولیا از شرایط آموزشی غیر حضوری بسیار متضرر شده اند که امیدواریم با تکمیل واکسیناسیون و مهار بیماری هر چه سریعتر به وضعیت عادی باز گردیم.

محمدی با تاکید بر برنامه محوری و پرهیز از اقدامات جزیره ای در پیشبرد طرح ها و پروژه های آموزشی افزود : توجه به جذابیت و افزایش بهره وری فضاهای آموزشی از جمله مواردی است که در احداث و فضاسازی کاربری های آموزشی باید مد نظر قرار گیرد.

وی خواستار بهره گیری بیشتر از ظرفیت خیرین در رفع نواقص، تجهیز و سایر نیازهای مراکز آموزشی شد و اظهار کرد : نوسازی مدارس و آموزش و پرورش در این جهت باید همکاری و هماهنگی بیشتری داشته باشند.

فرماندار همدان با اشاره به ممنوعیت دریافت هر گونه وجه حین ثبت نام دانش آموزان در مدارس دولتی گفت : بازدید سرزده از مدارس توسط نمایندگان شورای آموزش و پرورش شهرستان انجام می شود.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
سفیر عشق