اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

28. آبان 1399 - 19:26   |   کد مطلب: 34304
مجبد فروتن از معرفی اعضای جدید هیئت‌رئیسه خانه مطبوعات استان همدان خبر داد.

به گزارش صبح الوند، مجید فروتن، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به معرفی اعضای جدید هیئت‌رئیسه خانه مطبوعات استان همدان اظهار کرد: در این دوره از انتخابات خانه مطبوعات استان همدان ۲۱۱ نفر حق رای داشتند که از این تعداد ۱۷۰ نفر معادل ۸۰ درصد از اعضا در انتخابات شرکت کردند.

وی با بیان اینکه در این دوره ۳۳ نفر از اهالی رسانه کاندیدا شدند که از این تعداد هفت نفر به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند گفت: در بخش مدیران مسئول، محمدرضا خوش‌گفتار با ۷۸ رای و زهره پوروهابی با ۵۶ رای به عنوان اعضای اصلی و نصرت‌الله طاقتی‌احسن با ۴۹ نفر نیز به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تصریح کرد: مهرداد حمزه با ۷۹ رای، فرشید گل‌محمدی با ۶۴ رای و اشکان یوسفی با ۵۵ رای به عنوان اعضای اصلی و حمیدرضا جلیلی با ۴۹ رای و شکیبا کولیوند با ۴۳ رای به عنوان اعضای علی‌البدل بخش خبرنگاران انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه غلامرضا فریدونی با ۱۰۲ رای از بخش مدیران مسئول روزنامه‌های سراسری و مجید ملکیان به عنوان عضو علی‌البدل معرفی شدند، خاطرنشان کرد: در بخش مدیران مسئول خبرگزاری‌ها، مریم شهابی باهر با ۷۴ رای عضو اصلی و علی ثقفی با ۵۶ رای عضو علی‌البدل شدند.

فروتن گفت: در بخش بازرسی اسدالله ربانی‌مهر ۶۵ رای و مجید مختاری ۵۸ رای به دست آوردند و به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند و احسان مطهری نیز با ۵۵ رای عضو علی‌البدل شد

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پرتال جامع آستان قدس رضوی: باب الرضا (ع) -حرم امام رضا (ع)
دانا
هواشناسی همدان