اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

5. مهر 1399 - 13:52   |   کد مطلب: 33970
نایب رئیس شورای عالی استانها:
از کارآفرينان غافل نشویم
نایب رئیس شورای عالی استانها با اشاره به ارزش و جايگاه کارآفرينی در اقتصاد کشور، گفت: کارآفرينان سرمایه‌های ارزشمند اقتصادی و اجتماعی هستند که نباید از این سرمایه‌های موثر غافل بود.

به گزارش صبح الوند،  حمید بادامی‌نجات در بازدید از مجموعه بزرگ شرکت دانش بنیان بتن صنعت بریس، افزود: کارآفرينان جهادگرانی هستند که در راستای نجات جوانان بيکار از خطرات و آسيب‌های اجتماعی نقش موثری را ایفا می‌کنند.

بادامی نجات با بیان اینکه يکی از مؤلفه‌های اجتماعی جامعه پويا، وجود افراد مبتکر و کارآفرین است، اضافه کرد: نمونه عملی اين مولفه‌ها شرکت‌های دانش بنيان و افراد خلاق و نوآورانی هستند که حتی بدون اخذ تسهيلات علاوه بر راه‌اندازی کسب و کار خويش، اشتغال نیز ایجاد کرده‌اند.

بادامی نجات با اشاره به فعالیت مجموعه بزرگ شرکت دانش بنیان بتن صنعت بریس، یادآور شد: این شرکت با مدیریت بسیار هوشمندانه و مدبرانه آقای میرابیان اداره می شود که توانسته با فناوری روز موفق به طراحی و تولید تراورس ریلی در کشور شده و امروز بخش بزرگی از نیاز کشور را تامین ‌کند.

وی با اشاره به فعالیت خود در سالهای ۹۴ تا ۹۷ به عنوان رییس انجمن شرکت‌های دانش بنیان و آشنایی خود با این شرکت بریس ، افزود: امروز هم شاهد توسعه شرکت دانش بنیان بتن صنعت بریس و هم ثبت اختراعات و فناوری‌های جدید آن هستیم  که در زمینه تولیدتراورس‌های بتونی راه‌آهن خطوط پرسرعت، معمولی و باری سنگین شهری و بین شهری- قطعات پیش ساخته بتونی و بتون آماده، فعالیت دارد.

ناب رئیس شورای عالی استانها ضمن تشکر از فعالیت مجموعه شرکت دانش بنیان بتن صنعت بریس و نقش، فرآفرینی آن در اقتصاد کشور، اظهار کرد: این شرکت با همت مدیریت و مجموعه توانسته زمینه اشتغال حدود ۲۰۰ نفر را در همدان ایجاد کند و با فناوری پیشرفته در واقع محصولاتی را تولید می‌کند که علاوه بر داشتن ارزش‌ا‌فزوده، منابع مالی خوبی را هم برای استان وشهر همدان به همراه دارد.

بادامی نجات اظهار کرد:  باید از کارآفرینان استانی به عنوان سرمایه‌های ارزشمند و توانمند بیشتر حمایت کرده و تلاش ‌کنیم که این افراد در استان مشکلی نداشته باشند و بتوانند در کل کشور و حتی در دنیا محصولات خود را عرضه کنند.

به گفته نایب رئیس شورای عالی استانها اشاعه فرهنگ کارآفرينی و اصلاح فرهنگ کار ميسر نمی‌شود مگر با همکاری و مشارکت تمامی دستگاههای اجرايی و مرتبط با بخش خصوصی.

 

دیدگاه شما