اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

26. شهريور 1399 - 12:57   |   کد مطلب: 33915
دومین جلسه تخصصی شورای ورزش همگانی استان با ریاست قهرمانی معاون توسعه ورزش و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش صبح الوند،  دومین جلسه تخصصی شورای ورزش همگانی استان با دستور کار ارائه پیشنهادات اعضا در خصوص توسعه ورزش همگانی صبح امروز برگزار شد.قهرمانی رئیس توسعه ورزش استان در ابتدا به توضیح دستور کار جلسه پرداخت و گفت :با توجه به وضعیت ویروس کرونا و بحث فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت رشته های ورزشی اکثریت فعالیت ورزش محدود و متوقف شده است .وی افزود :اداره ورزش و جوانان پیگیر اخذ مجوز برای بازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده با رعایت پروتکل های بهداشتی است که بتوان برنامه ریزی لازم را برای هیئت های ورزشی انجام دهیم .
در ادامه جلسه ضمیری رئیس توسعه ورزش همگانی افزود :کمیته های تخصصی شورای ورزش همگانی فقط هدف آن توسعه ورزش و عمومی کردن ورزش می باشد و بر اساس مصوبات جلسه قبل و با توجه به شرایط سعی بر آن داریم در حد امکان زمینه ساز برای رشدو توسعه ورزش باشیم .
ضمیری افزود:از ابتدای سال ورزش در خانه را داشتیم که استان همدان در این زمینه پیشرو بوده است همچنین مسابقات دارت آنلاین که استان در بخش بانوان و آقایان در این مسابقات حضور داشتند و یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته بحث میز کار میز ورزش بود و از اهدافش تحرک کارمند پشت میز کار خود و انجام حرکات ورزشی بود .
در ادامه این جلسه نمایندگان دستگاهها پیشنهادات خود را مطرح کردند که پس از بررسی اداره ورزش و جوانان در کارگروه ورزش همگانی مطرح و تصویب گردد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
سفیر عشق