اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

19. مرداد 1399 - 14:02   |   کد مطلب: 33651
سرمایه‌گذار پروژه بزرگ سرمایه‌گذاری تجاری، فرهنگی و خدماتی واقع در پیچ زندان هم با بیان اینکه گاهی ضدتبلیغ، تبلیغ بزرگی است؛ گفت: برای همدان ارزش قایلم که اینجا هستم، منت همدان را دارم و افتخار می‌کنم که در این شهر سرمایه‌گذاری کنم.

به گزارش صبح الوند، محسن خوشنودان با بیان اینکه از ابتدای دوره نخست شورای شهر با شهرداری در ارتباط هستم و کاملاً نسبت به فضای شهر تسلط دارم؛ اظهار کرد: فرش قرمز نیاز نیست و دست اعضای شورا را می‌بوسم که فرصت و بستری برای تحقق آمال و آرزوهای ما ایجاد می‌کنند.

وی در ادامه ضن ابراز گلایه از حواشی که برایمان ایجاد شده است؛ اظهار کرد: بنده شرعا تا قیامت حلال نمی‌کنم که بر علیه من بدون تحقیق و ارتباط، در رسانه‌ها و فضای مجازی سخن گفته شد و این مهم تخلف غیراخلاقی بسیار خطرناکی است.

وی با تأکید بر اینکه هیچگونه تخلفی در پروژه سرمایه‌گذاری پیچ زندان صورت نگرفته است؛ اعلام کرد: تیم من، حرفه‌ای هستند و درخواست دارم که اعتماد کنید تا باهم این پروژه را به ثمر برسانیم.

خوشنودان؛ اعضای شورای شهر و شهرداری همدان را شریک اقتصادی خواند و گفت: بخشی از عوارض ما در قالب قرارداد این پروژه بزرگ، نهفته شده است و یقین داشته باشید که درصد قابل توجهی از این پروژه از جمله پردیس سینمایی که این الزام در شهرداری تهران وجود دارد؛ اما در همدان الزامی برای ساخت آن نداشتم، اما اجرایی خواهیم کرد و غیرقابل فروش است.

دیدگاه شما