اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

15. مرداد 1399 - 12:27   |   کد مطلب: 33621
امام جمعه موقت تهران گفت: چشم به بیرون دوختن و به امید خارجی ها کار کشور را رها کردن تحریف انقلاب، راه امام و راه ائمه است.

به گزارش صبح الوند، آیت الله صدیقی، امام جمعه موقت تهران در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه اگر از تحریف عبور کنیم می توانیم از تحریم ها نیز عبور کنیم، به مصادیق تحریف در عصر حاضر پرداخت و گفت: اینکه به جای خودباوری و تکیه به امکانات داخلی چشم به بیرون دوختند و به امید خارجی ها کار را رها کردند تحریف انقلاب، راه امام و راه ائمه است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب توحیدی و الهی است افزود: نادیده گرفتن مددهای غیبی و چشم دوختن به امکانات ظاهری امکانات کشور را تضعیف کرده و آنها را نادیده می گیرد و در مقابل امکانات دشمن در نظر برخی مسئولان جلوه گر می شود.

دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر گفت: کسی که خدا را دارد و خدا را بزرگ می بیند با اتکا به خدا مانعی بر سرراه انقلاب نمی بیند.

وی خاطرنشان کرد: به مسئولان توصیه می کنم با توجه به خدا به مردم خدمت کنند و به جای تضعیف داشته های داخلی به توان جوانان اتکا داشته باشند.

 

انتهای پیام/ک

دیدگاه شما