اوقات شرعی

 

آخرین اخبار

17. تير 1399 - 13:32   |   کد مطلب: 33424
این روزها فیک نیوزها یا همان اخبار جعلی ابزاری برای تخریب مجلس یازدهم شده است و جریان اصلاحات با بی اخلاقی رسانه ای حتی از تولید اخبار فیک هم در این عرصه غافل نمی شود.

به گزارش صبح الوند، روز گذشته خبری روی خروجی یکی از خبرگزاری های اصلاح طلب قرار گرفت که از واریز اولین حقوق نمایندگان مجلس خبر می داد. خبری که در مصاحبه با یکی از نمایندگان منتشر شد. در توئیتر برخی از عناصر اصلاحات اقدام به قلب مطلب کردند و ودیعه مسکن و حقوق نمایندگان را یکجا حساب کردند و به عنوان حقوق نمایندگان منتشر و خبرپراکنی کردند.

 امروز این موضوع در صفحه یک روزنامه آفتاب یزد منتشر شد و روزنامه اصلاح طلب نوشت: « در حالی که بسیاری از مردم این روز‌ها در تامین حداقل معاش خود مشکل دارند و در تنگناهای اقتصادی قرار گرفته‌اند خبر واریز 231میلیونی برای نمایندگان داغ دل بسیاری از مردم را تازه کرد. حسین جلالی، نماینده مردم رفسنجان و انار در گفت‌وگو با ایسنا از واریز حقوق نمایندگان خبر داد و گفت: اولین حقوق نمایندگی ۱۱میلیون تومان واریز شده به علاوه ۲۰۰ میلیون تومان بابت مسکن و ۲۰ میلیون تومان هم برای سایر هزینه‌ها به حساب ما واریز شد.»

دیدگاه شما